Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Дозвіл на працевлаштування для іноземця Львів

5000 грн 7 робочих днів

Дозвіл на працевлаштування для іноземця Львів

Отримання Дозвіл на працевлаштування іноземця у м. Львів видається Державним  центром зайнятості. Для отримання такого дозволу до Державного центру зайнятості повинна надійти заява від роботодавця, який і запрошує нового працівника в свій штат. Окрім заяви він зобов'язаний надати повний пакет документів:

  • Вичерпне обґрунтування необхідності працевлаштування саме іноземця;
  • Копія трудового контракту, укладеного між роботодавцем та спеціалістом, якого він приймає на роботу, де буде вказано обсяг його послуг на вказаній посаді;
  • Копії документів про кваліфікацію іноземної особи, яку приймають на роботу у м. Львів;
  • Додаткові документи: про сплату відповідних податків та зборів, про те, що вакансія не передбачає доступ іноземця до інформації, що є держ.таємницею, та інші супровідні папери.

Всі необхідні документи для працевлаштування іноземця у Львові може збирати та оформляти сам роботодавець. Однак значно швидше і простіше цей процес відбувається за допомогою Всеукраїнської юридичної компанії “Олсон Львів”. Спеціалісти ЮК “OLSON” беруть на себе всі питання, що стосуються оформлення документів, і від цього одночасно виграє і роботодавець, оскільки отримує для підприємства кваліфіковану робочу силу без зайвих зусиль та затрат, і фахівець, адже може одразу перейти безпосередньо до своїх трудових обов'язків.

Коли дозвіл не потрібен?

В ряді випадків, передбачених законодавством, іноземний громадянин може отримати офіційне працевлаштування у Львові, без вказаних маніпуляцій. До прикладу, це реально, якщо іноземець уже проживає в Україні. Якщо у Вас виникають сумніви щодо можливості безперешкодно отримати роботу, зверніться за консультацією до юридичної компанії “ОЛСОН” у Львові.

Як правило, дозвіл видається на 1 рік, після чого продовжується або припиняється. Для продовження терміну дії дозволу доведеться за 40-20 робочих днів до вказаної дати, знову подати документи до центру зайнятості.

Work permit Lviv

Підводні камені

На практиці в Україні доволі складно отримати дозвіл для влаштування на роботу іноземця, тому що Держслужба зайнятості дуже прискіпливо розглядає кожну справу. Професійна правова підтримка юриста, який уже має досвід отримання відповідних дозволів, допоможе уникнути непередбачуваних ситуацій чи відмови в отриманні дозволу.  Це також чудове рішення в умовах обмеженого часу.

Зверніть увагу, що запросити на роботу іноземця може лише підприємство - для ФОПів така можливість не передбачена. Однак,у разі використання праці іноземного громадянина без офіційного оформлення, можна отримати серйозні штрафи.

ЮК “OLSON” працює так, щоб ви лише були ознайомлені зі всіма цими ризиками, але легко їх уникали. Займайтесь розвитком своєї компанії за допомогою кваліфікованих і сильних спеціалістів. А ми подбаємо про решту нюансів. Телефонуйте!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.