Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання візи в Великобританію( Британію, Англію) у Львові

- грн дог.

Як отримати візу в Англію у Львові?

Британська віза оформляється за певним алгоритмом з чіткою послідовністю дій.

Перший і дуже важливий етап- це вибір вірної категорії візи, виходячи з якої готуються необхідні документи. Всі папери повинні бути складені англійською мовою або переведені в установленому порядку.

Після цього слід заповнити анкету в електронному вигляді на сайті Консульства і вибрати час для особистої здачі біометричних даних до Візового центру Посольства Великої Британії.Перш ніж подати документи на візу в Англію, необхідно сплатити консульський збір. Потім в обрану дату слід відвідати Візовий Центр. У деяких випадках потрібно пройти співбесіду.

Загальновідомо, що оформлення візи в Англію пов'язане з високим ризиком отримання відмови. Однак боятися цього не варто. Незважаючи на жорсткі вимоги, якщо все зробити правильно і не допускати помилок, британська віза для українців цілком доступна.

Необхідні документи для візи до Великобританії

Залежно від типу візи Консульство Великобританії вимагає певний пакет документів для розгляду. У деяких випадках Вам знадобиться здавати тести на туберкульоз, підтверджувати рівень володіння англійською мовою, надати довідку про несудимість, апостиль та ін. Віза до Великобританії з України оформляється тільки при наявності документів, перекладених на англійську мову. Список необхідних документів може змінюватися, тому перш ніж приступити до збору паперів, ми рекомендуємо уточнити актуальний перелік в залежності від категорії візи в Англію, на яку Ви претендуєте.

Допомога в оформленні візи в Англію від компанії Олсон у Львові

Через високий відсоток відмов Консульство Великобританії придбало славу прискіпливого і настороженого установи. Тому багато заявники нервують і часом допускають безглузді помилки, оформляючи заявку на візу в Англію. Дійсно, щоб збільшити шанси позитивного рішення, потрібно знати деякі нюанси. Фахівці нашої компанії мають величезний досвід, тому при співробітництві з нами віза в Англію дістанеться Вам легше. Ми допоможемо:

 • Правильно визначити категорію візи до Великобританії, виходячи з цілей Вашої поїздки. Отже, Ви будете впевнені в коректності розміру сплачуваного консульського збору і підготовлюваного пакету документів;
 • Заповнити анкету, вибрати дату і час відвідин Візового центру, сплатити збір;
 • Вірно підготувати пакет документів, а також виконати переклад на англійську мову;
 • При необхідності прискорити процес розгляду заявки, щоб віза в Лондон дісталася Вам до потрібного терміну;
 • Отримати інформацію про процедуру здачі біометричних даних, порядку в'їзду в Англію, дій після відмови тощо.

Якщо Вам потрібна віза в Англію, але Ви боїтеся помилитися при її оформленні, то звертайтеся в нашу компанію Олсон у Львові. Наші фахівці допоможуть Вам на всіх етапах від визначення категорії до консультації про митні правила. Співпраця з нами - це Ваша впевненість у правильності своїх дій і мінімізація ризику відмови через помилку.

Вимоги для візи до Великобританії

Однією з найскладніших країн в плані отримання віз вважається Великобританія. Віза може бути оформлена тільки в тому випадку, якщо аплікант не зробив жодної помарки і відповідає вимогам, які висуваються до заявників на дану категорію візи.

У загальному випадку аплікант повинен відповідати таким вимогам:

 • мати чітку і зрозумілу мету поїздки, яку при можливості підтверджує документами;
 • мати достатню кількість фінансових засобів для поїздки, перебування на території Сполученого Королівства і повернення на батьківщину;
 • мати міцні зв'язки з Україною для неімміграційних віз, що обов'язково повинно підтверджуватися документально;
 • не має наміру вести на території Британії діяльність, яка не передбачена візою, наприклад, працювати по туристичній візі;
 • не нести загрозу безпеці громадян Великобританії.

Переваги візи до Великобританії

Відкрита віза в Англію для українців - це не тільки можливість відвідати Британські острови для досягнення цілей, заявлених при подачі візового звернення. Крім того, вона дає можливість:

 • відвідати Ірландію;
 • простіше отримати візу в США, Австралію та Ірландію в майбутньому;
 • відвідати територію Сполученого Королівства багаторазово;
 • якщо Ви отримали візу в перший раз, то при повторному зверненні можете претендувати на оформлення річної візи.

Як отримати візу в Англію?

Віза в Лондон відкривається при правильному проходженні декількох послідовних етапів: реєстрація анкети, оплата консульського збору, здача біометричних даних і документів в Візовому центрі. Як видно, процес оформлення візи до Великобританії нескладний. Якщо виключити помилки на кожному з етапів, то ймовірність позитивного рішення буде висока. Компанія Олсон у Львові допоможе Вам коректно пройти всі етапи і уникнути будь-яких помилок.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.