Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Страховий адвокат у Львові

дог. грн дог.

Страховий адвокат у Львові

Страхування в Україні в останні роки розвивається особливо бурхливо. Крім основних факторів, які впливають на зростання цього сегмента ринку, цьому сприяє і політична нестабільність, і соціальна напруженість, і ймовірність повномасштабного військового вторгнення. Тому все більша кількість громадян укладають договори зі страхування життя, здоров'я та майна.

Укласти договір і домогтися його виконання страховим агентством - це аж ніяк не одне й те саме. Пункти договору страхування на перший погляд виглядають дуже заманливо, але це враження, як правило, помилкове. Тобто, наявність страхового поліса ніяк не гарантує, що якщо страховий випадок станеться, то страховка буде виплачена.

Спроби самостійно потягатися з професійними страховими юристами, які працюють на страхові фірми, практично ніколи не приводять до бажаних результатів: для непідготовленого громадянина змагатися з ними в суді - все одно що вийти на ринг проти професійного боксера. Тому, коли страхова компанія відмовляє у виплаті, багато громадян воліють звертатися до страхових адвокатам, здатним на рівних протистояти нечесним страховикам і відстояти інтереси свого клієнта.

Переваги звернення до страхового адвоката у Львові очевидні:

  • тільки страховий адвокат, що володіє специфічним ними знаннями і має багатий досвід в подібних справах здатний домогтися бажаного результату;
  • залучення страхового адвоката для переговорів зі страховиком може принести бажаний результат без необхідності звернення до суду, що значно вигідніше як з точки зору фінансових, так і тимчасових витрат;
  • крім самої виплати, страхового адвокат може також в ряді випадків добитися відшкодування моральної шкоди, право на яке має особа, яка перенесла важкі психологічні переживання, але враховуючи, що законодавство, яке регулює дану сферу відносин вкрай розпливчасто, а саме поняття є оціночним, обгрунтувати необхідність компенсації може лише професіонал в даній категорії справ.

Крім того, слід зазначити ще один важливий факт: спроба отримання виплат по кожному страховому випадку має на увазі штучно створені бюрократичні зволікання. В їх основі лежить необхідність подати страховій компанії цілу пачку всіляких паперів, які нібито необхідні для підтвердження чогось.

Багато громадян переконалися на власному гіркому досвіді, що зібрати всі папери не просто не легко, а дуже і дуже важко. Необхідність оббігти ряд інстанцій, вистояти всюди в чергах, отримати всі підписи і печатки вже відразу відбиває бажання цим займатися у багатьох громадян. Власне, на це і зроблений розрахунок страховиків - відсівати на кожному етапі якомога більшу кількість бажаючих отримати виплати. І треба визнати, їм це добре вдається, адже працює людина не може собі дозволити постійно проводити півдня в тій чи іншій інстанції, отримуючи нікому не потрібний папір. Втім, це не є якимось обманом з боку страхової фірми: кожна людина, підписуючи договір, підписував і додаток до нього, в якому чітко сказано, що в разі виникнення страхового випадку, фірма має право зажадати цілий талмуд документів.

 

Слід враховувати також і те, що страхові юристи, що складаються в штаті страхової фірми, перевіряють цим папірці найретельнішим чином. Якщо десь не вистачає коми, штатні страхові юристи обов'язково заявлять, що документ непридатний і громадянину доведеться за новою стояти в чергах у всіляких інстанціях.

Таким чином, з ростом ринку страхування активно зростає і попит на послуги страхових юристів і адвокатів у Львові, які професійно допомагають не тільки зібрати всю необхідну документацію і домогтися її прийняття страхової компаній, але і ефективно захищають інтереси своїх клієнтів в судах.Вартість послуг з надання юридичної допомоги страхового адвоката завжди істотно менше розміру виплати. Крім того, звернення до страхового адвокату дозволяє також заощадити не малу кількість часу як на збір документів, так і на переговори з самою компанією. Ну а якщо вже справа дійшла до суду, то, як стверджувалося вище, без кваліфікованої допомоги всерйоз сподіватися на перемогу над страховиком - на жаль, занадто самовпевнено.

Тому, якщо стався страховий випадок, рекомендуємо відразу ж звернутися за консультацією до страхового адвокату у Львові, який підкаже, що і в якому порядку слід робити, а в разі необхідності візьме на себе весь комплекс дій по отриманню страхової виплати.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.