Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Благодійного фонду у Львові

3000 грн 3 дні

Реєстрація благодійного фонду Львів "під Ключ" з ОЛСОН, це унікальний досвід реєстрації благодійних та громадських організацій по всій території України, що працює на вас.

На сьогоднішній день вже не існує старого розподілу благодійних організацій на місцеві, Всеукраїнські і зарубіжні. Вони діляться на: благодійні фонди, товариства та установи, с можливістю подальшого отримання всеукраїнського і міжнародного статусу.

Ви бажаєте залучати грошові ресурси для вирішення найважливіших проблем, які існують в нашому суспільстві? Тоді Вам необхідно знати, як створити благодійний фонд у Львові. Варто розуміти, що цей процес є досить трудомістким і складним, тому його краще довірити професіоналам.

ЧОМУ МИ?

Наша Компанія "Олсон" прекрасно розуміє основні принципи і особливості процедури відкриття подібного фонду, тому Ви зможете отримати відповіді на будь-які свої питання, які пов'язані з цим процесом під час безкоштовної консультації.

Ми вивчили не тільки теоретичну сторону даної процедури, але прекрасно знаємо, як саме проводити реєстрацію на практиці.

Співробітники юридичної компанії "Олсон" гарантують досягнення позитивного результату в максимально короткі терміни.

Наша компанія має багаторічний досвід роботи в сфері реєстрації різних підприємств, компаній і організацій, в тому числі і благодійних фондів.

У нас Ви знайдете прийнятні ціни на юридичні послуги.

РЕЄСТРАЦІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ У ЛЬВОВІ, ЩО ЦЕ І З ЧОГО ПОЧАТИ?

Благодійним фондом називається особливий вид благодійної організації, який може діяти, грунтуючись на своєму статуті, управлятися учасниками і функціонувати без передачі цими учасниками будь-яких грошових (або інших) активів для його управління.

Реєстрація благодійного фонду у Львові може проводитися одним або декількома засновниками. Активи його формуються за допомогою членів організації, а також інших благодійників. Засновувати фонд можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Перед реєстрацією необхідно вирішити, який саме вид організації Ви збираєтеся відкривати. Найпопулярнішим на території України все-таки залишається фонд, хоча деякі особи вирішують оформити інші форми організацій для проведення благодійності. Тут все залежить від вашої мети і завдань.

Реєстрація благодійного фонду в Україні може проводитися громадянами і самостійно. Але якщо Ви не хочете витрачати свій час на вивчення Законодавства і основних вимог до процедури, зверніться за допомогою до юридичної компанії «Олсон».

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що вважається Благодійний фондом?

Благодійним фондом називається особливий вид благодійної організації, який може діяти, грунтуючись на своєму статуті, управлятися учасниками і функціонувати без передачі цими учасниками будь-яких грошових (або інших) активів для його управління.

• Які вимоги до цілей і мети Благодійного фонду?

Цілями благодійної діяльності є надання допомоги для сприяння законим інтересам бенефіціарів у сферах благодійної діяльності, визначених цим Законом, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах. Метою благодійних організацій не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов’язаних з ними осіб, а також серед працівників таких організацій.