Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Благодійного фонду у Львові: допомога фахівців

5000 грн 3 дні

Реєстрація Благодійного фонду у Львові: допомога фахівців

Реєстрація благодійного фонду Львів "під Ключ" з ОЛСОН, це унікальний досвід реєстрації благодійних та громадських організацій по всій території України, що працює на вас.

На сьогоднішній день вже не існує старого розподілу благодійних організацій на місцеві, Всеукраїнські і зарубіжні. Вони діляться на: благодійні фонди, товариства та установи, безможливістіподальшого отримання всеукраїнського і міжнародного статусу, бо такі статуси не передбачені Законом.

Ви бажаєте залучати грошові ресурси для вирішення найважливіших проблем, які існують в нашому суспільстві? Тоді Вам необхідно знати, як створити благодійний фонд у Львові. Варто розуміти, що цей процес є досить трудомістким і складним, тому його краще довірити професіоналам.

Створення БФ представляє собою комплексний процес, що охоплює покроковий алгоритм проведення засідань для установчих зборів, підготовку необхідних документів та їх подання до державного реєстратора для включення відомостей про фонд до ЄДР. У вас є два варіанта отримувати та надавати благодійну допомогу через Громадську організацію та Благодійну, різницю між ними ми детально розповімо а також допоможемо обрати саме ту форму що вам необхідна .

Основна мета заснування БФ полягає в закриті двох основних задач - збір коштів та інших ресурсів та  реалізація благодійних ініціатив у сферах, визначених статутом фонду. Процес реєстрації благодійного фонду відбувається відповідно до Закону "Про благодійну діяльність та благодійні організації", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань" і інших відповідних нормативно-правових актів.

 

ЧОМУ МИ?

Наша Компанія "Олсон" прекрасно розуміє основні принципи і особливості процедури відкриття подібного фонду, тому Ви зможете отримати відповіді на будь-які свої питання, які пов'язані з цим процесом під час безкоштовної консультації.

  • Ми професіонали які створили більше сотні Благодійних організацій не тільки на території Західного регіону а Всієї України. При необхідності ми створимо в Україні представництва іноземних організацій або зареєструємо відповідні фонди за кордоном.
  • В своїй колекції маємо кейси по роботі зі знаменитостями, відомими людьми та міжнародними організаціями.
  • Ми самі маємо Благодійний фонд, тому можемо поділитися своїм досвідом діяльності і «підводним камінням», яке ви можете зустріти на своєму шляху.
  • Крім Юридичних аспектів ми можемо закрити питання ведення бухгалтерського обліку для вашої організації, для цього маємо всі можливості та інструменти
  • Ми вивчили не тільки теоретичну сторону даної процедури, але прекрасно знаємо, як саме проводити реєстрацію на практиці.
  • Співробітники юридичної компанії "Олсон" гарантують досягнення позитивного результату в максимально короткі терміни.
  • Наша компанія має багаторічний досвід роботи в сфері реєстрації різних підприємств, компаній і організацій, в тому числі і благодійних фондів.

 

РЕЄСТРАЦІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ У ЛЬВОВІ, ЩО ЦЕ І З ЧОГО ПОЧАТИ?

Благодійним фондом називається особливий вид благодійної організації, який може діяти, грунтуючись на своєму статуті, управлятися учасниками і функціонувати без передачі цими учасниками будь-яких грошових (або інших) активів для його управління.

Реєстрація благодійної організації може проводитися одним або декількома засновниками. Активи його формуються за допомогою членів організації, а також інших благодійників. Засновувати фонд можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Перед реєстрацією необхідно вирішити, який саме вид організації Ви збираєтеся відкривати. Найпопулярнішим на території України все-таки залишається фонд, хоча деякі особи вирішують оформити інші форми організацій для проведення благодійності. Тут все залежить від вашої мети і завдань.

Етапи реєстрації Благодійного Фонду

Підготовка необхідних документів та інформації.

Для того, щоб зареєструвати Фонд необхідно потрібно визначитися:

  • Хто буде засновником або засновниками БФ;
  • Хто буде керівником;
  • Визначитися з юридичною адресою (при необхідності ми можемо надати);
  • Вибрати унікальну назву для організації;
  • Визначитися з напрямками роботи та метою фонду;
  • Підготувати контактну інформацію (телефон, електронна пошта)

Підготовка документів

Для реєстрації благодійної організації необхідно підготувати наступні документи:

  • Статут БФ;
  • Рішення або протокол про створення фонду;
  • Реєстраційна заява на реєстрацію юридичної особи;
  • Також реєстратором може бути запрошена структура власності організації

Завірення документів

Протокол або рішення про створення завіряють засновники або секретар та голова, якщо такі були обрані. Статут фонду завіряється засновниками.

Обов’язкове нотаріальне завірення відсутнє, проте для полегшення діяльності організації та безпеки наша компанія нотаріально завіряє статут фонду.

Внесення до ЄДР

Після підготовки та завірення документів необхідно подати документи реєстратору для внесення благодійного фонду до ЄДР. Після чого ви отримаєте Виписку про державну реєстрацію.

Внесення Благодійного фонду до реєстру неприбуткових організацій.

Відповідно до Податкового кодексу, благодійні організації, які відповідають вимогам Кодексу можуть бути внесені до реєстру неприбуткових організацій.

Часто про цей етап люди забувають, але якщо цього не зробити ваш фонд перетворюється в звичайну компанії і втрачає всі свої переваги і взагалі сенс створення.

 

Чи можуть бути засновниками благодійного фонду іноземці?

Не залежно від того чи іноземець є фізичною особою чи це іноземна компанія, в обох випадках вони можуть бути засновниками Української неприбуткової організації.

Які нюанси виникають у випадку заснування Фонду іноземцями?

Якщо іноземець фізична особа, вона має мати український податковий номер (ІПН), якщо такого коду вона немає, ми зможемо в цьому допомогти.

Якщо засновник іноземна юридична особа, необхідно мати витяг з реєстру цієї країни відповідним чином легалізований, а також уповноважену особу яка має право вчиняти дії від імені іноземної компанії на підписання документів.

Відкриття благодійного фонду в Україні може проводитися громадянами і самостійно. Але якщо Ви не хочете витрачати свій час на вивчення Законодавства і основних вимог до процедури, зверніться за допомогою до юридичної компанії «Олсон».

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що вважається Благодійний фондом?

Благодійним фондом називається особливий вид благодійної організації, який може діяти, грунтуючись на своєму статуті, управлятися учасниками і функціонувати без передачі цими учасниками будь-яких грошових (або інших) активів для його управління.

• Які вимоги до цілей і мети Благодійного фонду?

Цілями благодійної діяльності є надання допомоги для сприяння законим інтересам бенефіціарів у сферах благодійної діяльності, визначених цим Законом, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах. Метою благодійних організацій не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов’язаних з ними осіб, а також серед працівників таких організацій.

• Які документи необхідні для реєстрації благодійного фонду?

Для реєстрації благодійного фонду необхідно подати статут, рішення засновників, та інші документи згідно з вимогами закону.

• Як довго триває процес реєстрації благодійного фонду?

Тривалість процесу реєстрації благодійного фонду залежить від ряду факторів і може варіюватися, але як правило, це займає кілька днів.