Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Підтвердження громадянства дитини

1500 грн 3 міс.

Підтвердження громадянства дитини у Львові

Довідка підтвердження громадянства дитини з ДМС України у Львові.

Батьки, які не являються громадянами України можуть отримати для неї українське громадянство тільки за умови того, що дитина була народжена на території країни.Тобто дитина має право на отримання громадянства України за територіальним походженням.

Підтвердження громадянства дитинипредставляє собою спеціальну процедуру, яку обов’язково повинні пройти батьки дитини.Органом, який здійснює розгляд документів для отримання громадянства України є ДМС України.

Законодавством України передбачені підстави, на основі яких можна підтвердити громадянство дитини:

  • першою підставою є ситуація коли у «змішаної» пари, себто один із членів подружжя є іноземцем, а інший українцем народжується дитина. В такому випадку подружжя обирає, яке громадянство буде у дитини по материнське або батьківське;
  •  другою є підстава, коли батьки є особами без громадянства або іноземцями, але оформили посвідку на постійне проживання або мають дозвіл на імміграцію;
  • третьою – коли дитина народилася у біженців, які отримали офіційний статус.

Коли виявлена підстава справа залишається за підбором вірного відділення міграційної, збором і підготовкою необхідного пакету документів ф оформлення заяви. Можна самостійно пройти всі етапи та отримати підтвердження. Але буває так, що батьки зіштовхуються з нюансами та формальностями процесу, які самотужки неможливо вирішити.

Тому в таких випадках розумніше буде звернутися за кваліфікованої допомогою. Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» має досвід, необхідний інструментарій для того щоб досягти бажаного результату.

Команда юридичної компанії «OLSON» гарантує підтримку і плідну співпрацю на кожному етапі процедурипідтвердження громадянства дитини у Львові. Надамо консультації, допоможемо підготувати документи, оформити і подати заяву до ДМС і отримати довідку, що засвідчує, що реєстрація дитини громадянином України Львів була успішною.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.