Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Виконавче провадження у Львові

дог. грн дог.

Виконавче провадження у Львові

Практика показує, що мало домогтися свого у суді та виграти справу - попереду на сторони чекає виконавче провадження. Буває й таке: довести справу до кінця ще складніше, аніж її виграти. Боржники можуть порушувати терміни виконання рішення суду, ігнорувати всі запити та навіть встигнути реалізувати своє майно та кошти чи передати його родичам. Це не зовсім той результат, на який ви очікуєте, чи не так?

Адвокат у виконавчому провадженні від Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН”

Зазвичай досвідчений юрист у подібних справах потрібен, коли позивач має намір отримати певну матеріальну користь від відповідача, але виконавчий лист осідає у пристава, аж поки на допомогу позивачу не приходить адвокат.

Адвокат у Львові від юридичної компанії "OLSON” забезпечує комплексний підхід до виконавчого провадження, або ж супроводжує той чи інший його етап. З його допомогою Ви набагато швидше вирішите проблему будь-якої складності.

На яку юридичну допомогу ви можете розраховувати?

Адвокат починає роботу із аналізу Вашої ситуації та детальної консультації. Після цього юрист отримує рішення суду, в якому йдеться про стягнення певних грошових коштів або майна. Після цього готується заява про примусове виконання судового рішення, якщо боржник проігнорував зазначені терміни.

Часто Юридична компанія "ОЛСОН” у Львові окрім зазначених дій змушена також доводити факт наявності у відповідача майна чи коштів, та контролювати примусове стягнення боргу.

Однак трапляються і звернення із боку боржників, коли потрібно подавати апеляцію та оскаржувати рішення суду. В такому разі ми забезпечуємо виконання прав та інтересів відповідача та допомагаємо вирішити майнові громадські чи трудові спори на його користь.

В будь-якому випадку ми радимо берегти свій час та кошти, та одразу звертатися до кваліфікованого адвоката у виконавчому провадженні. Не зволікайте, адже що раніше фахівець візьметься до Вашої справи, тим швидше вона вирішиться! Для отримання більш детальної інформації телефонуйте!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.