Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оформлення (отримання) громадянства в Україні

від 30 000 грн від 3 міс.

Оформлення (отримання) громадянства в Україні у Львові

Отримати українське громадянство для іноземців з кожним роком стає все більш і більш привабливою перспективою. Адже таке набуття дозволяє користуватися всіма можливостями, які є в арсеналі громадян України.

Оформлення громадянства в Україні являє собою дуже не просту процедуру, яка врегульовується відповідними нормами ЗУ«Про громадянство України» та має масу бюрократичних формальностей.

На законодавчому рівні закріплені підстави, які допускають можливість отримання українського громадянствав зв’язку :

  • з народженням на території країни;
  • з прийняттям або відновленням громадянства України;
  • з усиновленням чи встановленням опіки;
  • з територіальнім походженням та в зв’язку з іншими законними підставами.

Іноземним громадянам для того, щоб отримати громадянство в Україні необхідно виконати наступні умови, а саме:

  • подати заяву на оформлення громадянства в Україні;
  • задекларувати відсутність іноземного громадянства;
  • проживати безвиїзно на території країни більше 5 років або більше 2-х років за наявності шлюбу з громадянином України;
  • одержати дозвіл на імміграцію;
  • вільно володіти державною мовою;
  • мати грошові кошти на своє утримання.

Надання прохачу громадянства України видається спеціально уповноваженою комісією лише після видання Президентом указу.

Процес оформлення українського громадянства Львів в середньому може тривати до 1 р., але особи які мають в числі прямих родичів громадян України або раніше самі перебували в громадянстві можуть пройти прискорену процедуру. А от засуджені особи на території країни, які звинуваченні в особливо тяжких злочинах, геноциді або в інших злодіяннях проти людства не мають права на громадянство.

Тому у багатьох виникає питання як правильно та ефективно пройти увесь процес з мінімальною втратою часу, сил та нервових клітин. І тут найбільшою запорукою успіху виступає правильно підібрана команда спеціалістів.

 Юридична компанія «ОЛСОН» - це професіонали з багаторічним досвідом роботи, які допоможуть коректно оформити, зібрати необхідний пакет документів для оформлення громадянства України у Львові, який залежить від прописаних законом підстав.  А також гарантують повний супровід та вичерпні консультації по всім питанням, які стосуються справи.

Звернувшись до юридичної компанії «OLSON» Ви можете бути впевнені у якості надання послуг, кваліфікації співробітників і в результаті!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.