Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат по ДТП у Львові

дог. грн дог.

Адвокат по ДТП Львів

З кожним роком на дорогах України з’являється все більше автомобілів, тим самим і підвищуються імовірність збільшення кількості ДТП. Потрапляючи в автомобільну аварію людина потрапляє у шоковий стан і не завжди може раціонально оцінювати ситуацію. Крім цього не кожен навіть досвідчений водій знає свої права та може розбиратися у законодавстві. Саме тому звернення до компетентного фахівця – це оптимальний варіант, який допоможе розв’язати ситуацію, яка склалася при ДТП з урахуванням ваших прав і інтересів.

Юридичні проблеми пов'язані з ДТП можуть виникати як у кримінальній площині, так і у справах про адміністративне правопорушення. Відшкодування шкоди виник внаслідок ДТП, також є поширеним підставою для звернення до суду з цивільним позовом. Адвокат по ДТП у Львові зможе швидко розібратися у ситуації, а також наддасть кваліфіковану та своєчасну правову допомогу. 

Робота адвоката на місці автомобільної аварії у першу чергу полягає у тому, щоб була забезпечена правильна фіксація подій ДТП у межах закону та звичайно в інтересах клієнта. Адже, якщо документи будуть складені неправильно, вони зможуть спричинити чимало проблем для клієнта.

Далі справа передається до суду, де буде визначено, хто винен у ДТП та має нести відповідальність. На цьому етапі адвокат ДТП Львів прикладе максимум зусиль для того, щоб відстояти інтереси клієнта, довести невинність або оскаржити рішення суду при необхідності.

У ситуації, коли клієнт постраждав у ДТП адвокат буде домагатися максимальної суми компенсації збитку. А також щоб вона була виплачена якнайскоріше.

Коли адвокат по ДТП у Львові представляє інтереси винуватця автотрощі, тоді його завдання полягає у тому, щоб максимально мінімізувати наслідки для клієнта, які можуть настати після винесення судового рішення. Також фахівець може домовитися з позивачами про більш вигідні для клієнта умови виплати компенсації.

 Крім цього адвокат може забезпечити представництво інтересів клієнта перед страховою компанією. Адже нерідко виникають випадки спорів зі страховиками про стягнення страхового відшкодування.

Який не був випадок і якою б не була складною ситуацію, адвокат по ДТП у Львові зможе розв’язати її з мінімальним ризиками для вас.Адже за плечима наших фахівців чималий практичний досвід роботи, знання тонкощів законодавства, нюансів судового процесу тощо. Все це дозволяє ефективно відстоювати ваші клієнта і домагатися позитивного результату у максимально короткі терміни.

Адвокат по ДТП у Львові наддасть:

  • вичерпні консультації з питань, які стосуються справи;
  • представництво інтересів у суді, перед страховою компанією;
  • повний супровід клієнта на кожному етапі розгляду справи у суді та під час виконання рішення суду;
  • досудове врегулювання спорів;
  • допомогу під час проведення експертиз;
  • допомогу у поверненні посвідчення водія;
  • відшкодування матеріальної та моральної шкоди заподіяної внаслідок ДТП тощо.

Це лише невеликий перелік послуг, які може надати адвокат по ДТП у Львові. Звертаючись до нас ви можете розраховувати на своєчасну, компетентну та ефективну допомогу безпосередньо на місці ДТП.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.