Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Проведення примусового викупу акцій (squeeze-out)

дог. грн дог.

Проведення примусового викупу акцій (squeeze-out)

Процедура squeeze-out означає примусовий викуп акцій компанії мажоритаріями, які володіють 95% акцій. Це затверджена практика для полегшення корпоративного управління АТ. В європейських державах це перевірений та дієвий спосіб поглинання бізнесу, яка став для України можливим в 2017 році. Сквізаут позитивно в цілому впливає на стан економіки, адже компанії отримують більше можливостей для залучення капіталу інвесторів.

Однак механізм викупу ще досить складний і часто пов'язаний із незадоволенням міноритаріїв (тими, хто володіє меншою частиною акцій) ринковою вартістю акцій, тому ми радимо проводити сквіз-аут у м. Львів із супроводом та допомогою Всеукраїнської юридичної компанії "ОЛСОН". Ми вміємо уникати тих проблем, які можуть виникнути в процесі примусового викупу акцій, а тим самим заощаджуємо ваш час та кошти.

Позитивні зміни для всіх

В результаті проведення процедури squeeze-out, у руках мажоритарників, які володіють домінуючою частиною акцій, з'являється можливість полегшеного та більш ефективного управління компанією та покращити ліквідність акцій. Вони самостійно мають право ініціювати примусовий викуп акцій у Львові, законно виключити із числа учасників акціонерів, які не беруть участі в управлінні і не впливають на стан справ в компанії. Окрім того, багато з них могли вже змінити місце проживання, передали свої права у спадок чи навіть втратили документи, що підтверджують право власності на акції.

З іншого блоку міноритарії можуть розраховувати на відшкодування своїх активів у розмірі, що відповідає ринковій вартості. І для них такий сценарій теж має очевидні переваги.

Труднощі, які можуть приводити до суду

У Європі сквіз аут проводиться за біржовою вартістю акцій. В Україні дуже незначна частина компаній має акції, що беруть до уваги біржами, і тому ринкову вартість доводиться встановлювати незалежною експертизою, яка доведе, що запропонована сума відповідає реальній цінності частки акціонера. Це єдиний спосіб захистити права і мажоритаріїв, і міноритаріїв.

За правильного проведення примусового викупу акцій (squeeze-out) у Львові обидві сторони залишають задоволеними і можна уникнути судового процесу, навіть незважаючи на недосконалість українського законодавства в питаннях регулювання ведення господарської діяльності.

Юридична компанія "OLSON” допомагає запобігти зловживань з боку міноритарних акціонерів та перенесе вирішення проблеми суто у правове русло, де сторони отримують безконфліктне та взаємовигідне вирішення проблеми.

Своєчасне звернення до Юридичної компанії"ОЛСОН” для допомоги у примусовому викупі акцій у м. Львів стане першим поштовхом до розвитку зручного корпоративного управління вашою компанією та кроком до нових фінансових можливостей. Телефонуйте!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Для чого проводити процедуру squeeze-out?

В результаті проведення процедури squeeze-out, у руках мажоритарників, які володіють домінуючою частиною акцій, з'являється можливість полегшеного та більш ефективного управління компанією та покращити ліквідність акцій.

• Як замовити послугу?

Замовити послугу ви можете наступними способами: 1. Замовити послугу на сайті; 2. Зателефонувавши за телефоном 0677552556; 3. Написавши нам на Viber, WhatsApp, Telegram; 4. В нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Тершаківців 2а, оф. 110; 5. Написати нам на пошту olsonlviv@gmail.com