Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Відновлення втрачених документів на землю

дог. грн дог.

Відновлення втрачених документів на землю Львів, Львівська область, Регіон

Документи на землю є вкрай важливими, їх обов’язково треба берегти. Повна відповідальність за зберігання документів лежить на власнику. Але ніхто не застрахований від випадкового псування, крадіжки чи втрати через інші причини документів на землю як і будь-яких інших. Тому у разі втрати документів на землю необхідно одразу розпочати процедуру їх відновлення.

Для того щоб відновити втрачені в найкоротші терміни без зайвих клопотів та переживань варто звернутися за допомогою до професіоналів. Юридична компанія «ОЛСОН» з задоволенням надасть кваліфіковану допомогу у розв’язання питання по відновленню втрачених документів на землю. Наші компетентні спеціалісти візьмуть на себе всі зобов’язання, що дозволить мінімізувати Вашу участь у процесі та гарантують відновлення документів у найкоротші строки.

Важливість правовстановлюючих документів на землю складно переоцінити. Адже вони не лише визначають власника земельної ділянки, алей надають йому право розпоряджатися земельним об’єктом, тобто здати в оренду, продати, подарувати та інше. Звичайно втрата документів на землю не засвідчує факт втрати прав на нерухоме майно, але краще за все зайнятися їх відновленням якомога скоріше після того як вони були загублені.

Відновлення втрачених документів на землю має певну послідовність та потребує часу, сил та відповідних знань. Саме тому наші кваліфіковані фахівці підходять до кожного випадку індивідуально, розробляють алгоритм та діють кроком за кроком задля досягнення поставленої мети.

Процес відновлення документації на земельну ділянку складається з наступних етапів:

  • для того щоб підтвердити відсутність правовстановлюючих документів на земельний об’єкт у власника можна подати до друкованого регіонального видання (газети) оголошення певної форми про втрату документів. Також необхідно подати заяву про втрату документації до правоохоронних органів;
  • звернутися до органів, які видали документи на земельну ділянку за дублікатом чи копією:
  • у випадку коли був втрачений державний акт, тоді потрібно звернутися до районного управління Держгеокадастру та отримати копію державного акта чи довідку, що оригінал не зберігся. Необхідно отримати також і витяг з ДЗК. Крім цього може знадобитися звернення до архіву для отримання копії рішення про передачу вам у власність землі;
  • у випадку коли був втрачений договір купівлі-продажу, дарування чи інший потрібно звернутися до нотаріуса у якого відбувалась процедура для отримання дубліката;
  • звернутися до реєстраційної служби. Для цього необхідно до отриманих вище документів додати копію паспорта власника земельної ділянки, його ідентифікаційний код та квитанції про сплату реєстраційних послуг та державного мита;
  • у реєстраційній службі отримати виписку про реєстрацію документів на земельний об’єкт у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Відновлення втрачених документів на землю – це достатньо клопітливий процес, який потребує часу, знань та практичного досвіду. Саме тому звертаючись за допомогою до наших фахівців, Ви зекономите дорогоцінний час, уникнете бюрократичної тяганини та отримаєте бажаний результат без зайвих переживань. Для цього необхідно надати нашим спеціалістам копії документів паспорту, ідентифікаційного коду, втрачених документів на землю, якщо вони є та скласти доручення.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.