Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Звільнення

від 500 грн дог.

Звільнення та оскарження звільнення з  роботи Львів

Звільнення з роботи, якщо воно відбувається не за власним бажанням складно назвати приємною процедурою. Особливо працівника лишили посади без вагомих на то підстав. У Кодексі законів про працю України не має чіткої характеристики незаконного звільнення, але у житті доволі часто виникають ситуації, коли звільнення відбувається безпідставно чи з порушенням трудових прав працівника. У разі незаконного звільнення потерпілий працівник має повне право захистити свої права та відновити справедливість.

Юридична компанія «Олсон» надасть професійні послуги з питань незаконного звільнення. Наші кваліфіковані фахівці мають великий практичний та саме головне успішний досвід розв’язання питань подібного характеру у суді. Тут найголовнішу роль відіграє час, якщо Ви вчасно звернетесь за допомогою, то маєте усі шанси виграти справу у недобросовісного роботодавця.

Перш ніж розпочати справу наші юристи та адвокати наддадуть комплексні консультації, проаналізують справу та зроблять висновки по її перспективності. Далі допоможуть провести переговори з роботодавцем, щоб спробувати залагодити справу у досудовому порядку. Якщо це не принесе результату, фахівці без зволікань підготують необхідні документи, подадуть до суду та будуть представляти Ваші інтереси безпосередньо на судових засіданнях.

До незаконного звільнення відноситься те, яке проводилось без вагомих підстав чи за помилковими підставами, без дотримання передбаченої процедури та з порушеннями умов трудового договору.

До таких правопорушень можна віднести:

  • неправдиві, надумані підстави;
  • звільнення з посиланням на декілька підстав одночасно;
  • у результаті примусу працівника з використанням психологічного тиску з боку роботодавця;
  • невиплата чи неповна виплата компенсацій і вихідної допомоги;
  • розрив трудового договору з працівником, який на час звільнення перебуває у відпустці тощо.

Трудові спори є одними з найскладніших. Саме тому важливо пам'ятати про терміни. Оскаржити незаконне звільнення можна у судовому порядку упродовж 1 місяця з дня отримання наказу про звільнення чи трудової книжки з місця роботи. Адже якщо терміни подання спливуть, то відновити справедливість буде складно, а то й взагалі розгляд спору у суді буде відхилений.

Юридична компанія «Олсон» - це гарантія того, що Ваша справа потрапить у руки кваліфікованих юристів, адвокатів, які прикладуть максимум зусиль для того, щоб довести спор з роботодавцем до кінця, при цьому з позитивним для Вас результатом.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.