Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Позбавлення батьківських прав Львів

від 500 грн дог.

Позбавлення батьківських прав  у Львові

Батьки повинні забезпечувати сприятливі умови для дитини, тому вони зобов’язані виконувати свої обов’язки належним чином. Якщо батьки зловживають своїми повноваженнями або нехтують ними, в судовому порядку соціальні служби можуть позбавити їх батьківства. Основна мета – це не покарання батьків, а забезпечення відповідних умов для дитини.   

 Позбавлення прав батьківства у Львові відбуваються якщо:

  1. біологічна мати та батько не забрали дитину протягом півроку;
  2. нехтують правами батьків.
  3. створюють нестерпні умови, з фізичним та моральним насиллям (булінгу) в сім’ї;
  4. страждають алкоголізмом або вживають наркотики;
  5. вдаються до різної експлуатації дитини, в тому числі змушують її жебракувати.Вчинили кримінальний злочин по відношенню до дитини.  

Іншими прикладами позбавлення батьківських прав у Львові може бути тривала поїздка в іншу країну з відсутністю зацікавленості в дитині або утримання тривалого терміну тюремного ув’язнення. Якщо ви бачите, що на ваших очах знущаються над дитиною рідні батьки, або є інші підстави для позбавлення батьківських прав у Львові, звертайтеся до юридичної компанії "Олсон». За консультацією та допомогою звертайтесь до нас, якщо вас хочуть позбавити батьківських прав у Львові примусово, у випадках якщо жоден пункт до вас не має ніякого відношення.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.