Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на Таксі Львів

грн

Ліцензія на Таксі у Львові

На сьогоднішній день таксі являє собою дуже затребувану і прибуткову справу. Адже послугами таксиста кожен день користується велика кількість людей. Але для того щоб розпочати справу у своєму місті легально необхідно оформити ліцензію на таксі.

Ліцензуванню на внутрішні перевезення на таксі підлягають як юридичні так і фізичні особи. Оформлення ліцензії на таксі дозволяє здійснювати діяльність по перевезенню пасажирів по всій території країни, рекламувати свої послуги в соціальних мережах, газетах, на телебаченні, а при наявності досвіду понад три роки з внутрішніх перевезень можна ліцензуватись на міжнародні. Також бути конкурентоспроможним на ринку подібних послуг, вести свій бізнес законно та бути захищеним в юридичному полі.

Ліцензія на Таксівидається Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) на необмежений термін. Вона представляє собою запис в ЄДР юросіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування про наявність у суб'єкта господарювання права на здійснення діяльності з перевезення пасажирів по всій території Україні.

Процедура оформлення ліцензії являє собою дуже трудомісткий, відповідальний процес, який потребує часу, сил, необхідних знань. Тому якщо Вам бракує цих складових кращою альтернативою буде звернення за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Юридична компанія «ОЛСОН» надасть безкоштовну консультацію та візьме на себе всі зобов’язання, серед яких:

  • підготовка переліку необхідних документів;
  • складання заяви для подачі в орган ліцензування;
  • оплата державного платежу;
  • представництво в ліцензійному органі при отриманні бланку ліцензії;
  • передача готової ліцензії.

Співпрацюючи з нашими спеціалістами, оформлення ліцензії на таксі у Львові стане швидким та легким процесом у якому Ваша участь буде зведена до мінімуму. Наші послуги доступні також по Львівській області.  

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.