Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Водійське посвідчення для іноземців в Україні

від 20000 грн від 3 міс.

Водійське посвідчення для іноземців в Україні у Львові

Ви іноземець і хочете отримати водійські права в Україні? У вас є проблеми з отриманням водійських прав у Вашій країні? У вас конфіскували водійське посвідчення у вашій країні ?

Тоді ви знаходитеся на правильному сайті!

Процедура ділиться на два етапи:

  1. Отримання посвідки на проживання;
  2. Отримання Водійських прав;

Скільки раз потрібно бути присутнім в Україні для отримання водійських прав міжнародного зразка?

  • Мінімум 3 рази!

Іноземні громадяни мають право керувати транспортними засобами на території України за наявності водійського посвідчення міжнародного зразка. Але якщо іноземець планує отримати посвідку на постійне проживання в Україні, тоді для того щоб керувати автомобілем йому потрібно отримати водійські права українського зразка, як і для громадянина країни, а його попередні права не вилучаються. Українським законодавством дозволено мати як українські, так іноземні водійські посвідчення.

Після того як іноземний громадянин отримав ППП, він повинен протягом 2-х місяців замінити водійське посвідчення.

Для того щоб замінити посвідчення без навчання та підготовки в автошколі необхідно виконати наступні умови:

  • пройти медичну комісію;
  • скласти іспит з теорії водіння в сервісному центрі МВС;
  • скласти іспит з практичної частини у сервісному центрі МВС;
  • оплатити збори та послуги.

А тим іноземним громадянам, які раніше не мали водійського посвідчення необхідно пройти підготовку в автошколі за таким же принципом, як і громадянам України.

Але дуже часто іноземні громадяни зіштовхуються з проблемами, які самотужки дуже не просто вирішити. Нюанси можуть полягати і в необхідності надання пакету документів з офіційним, нотаріально завіреним перекладом. І в виборі автошколи, в подані документів до сервісних центрів МВС, законах України і в багатьох інших формальностях водій-іноземець може легко заплутатись і не знайти рішення.

Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» пропонує професійну юридичну допомогу компетентних фахівців. Наша команда гарантує водійське посвідчення для іноземців у Львові швидко та з мінімальним витратою Вашого часу та сил.

Юридична компанія «ОЛСОН» - це комплексне сприяння іноземцям в питаннях оформлення водійських прав, надання консультації з актуальних питань транспортного права і захист цивільних прав кожного клієнта.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.