Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат по адміністративним справам у Львові

дог. грн дог.

Адвокат по адміністративним справам у Львові

Почнемо з юридичних термінів. Давайте розберемося, що таке адміністративне правопорушення? Це таке собі протиправне діяння, яке порушує права і свободи як громадян так і держави.

 Ознаками адміністративного правопорушення є: заподіяння шкоди громадянам, їх власності, правам і свободам, а також порушення державного, громадського порядку або правил встановлених державою. При цьому правопорушенням вважається як дія так і протиправна бездіяльність. Наприклад, розпивання спиртних напоїв у громадському місці і відмова свідка давати надання в суді.

Адміністративне правопорушення істотно відрізняється від злочину, оскільки не становить такої небезпеки і не тягне за собою такої відповідальності, як кримінальні злочини.

Найбільш поширеними є такі проступки:

  • посягання на власність;
  • порушення громадського порядку;
  • незаконне використання природних ресурсів;
  • порушення ветеринарно-санітарних правил;
  • невиконання правил дорожнього руху;
  • заподіяння шкоди здоров'ю громадян;
  • недотримання правил торгівлі та громадського харчування;
  • фінансові порушення.

Адміністративний суперечка- це справа, в якому одна сторона є фізичною або юридичною особою, а в якості іншої обов'язково виступає суб'єкт владних повноважень, а саме державний орган, орган місцевого самоврядування або службова особа, наділена владними повноваженнями. Для фізичних осіб найчастішим проступком є ​​порушення правил дорожнього руху, пов'язане з перевищення швидкості, управлінням транспортним засобом в нетверезому стані. Для підприємців і компаній найбільш поширеними є спори з податковою службою і митницею.

Допомога адвоката по адміністративних порушеннях і справах у Львові

Надати дієву допомогу у вирішенні адміністративного спору Вам допоможе професійний юрист і адвокат ЮК Олсон у Львові, який має великий досвід ведення подібних справ.Він докладе всіх зусиль для досудового вирішення конфлікту, надасть усіляку допомогу і підтримку для врегулювання адміністративного правопорушення в державних і правоохоронних органах, складе всі необхідні процесуальні документи, а також представить Ваші інтереси в суді.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.