Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 710-20-99
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна
ОЛСОН » Послуги » Корпоративне право » Неприбуткові та неурядові організації » Реєстрація Громадської організації у Львові

Реєстрація Громадської організації у Львові

4000 грн 7 днів

Реєстрація громадської організації Львів

Бажаєте заснувати неприбуткове/неурядове об'єднання, Громадська організація, це Ваша можливість об'єднати громадян для досягнення певних цілей.

Не тільки комерційні, а й неурядові/неприбуткові організації потребують їх легалізації в установленому законом порядку.

Суспільні об'єднання - їх називають також некомерційними - хоча і не ведуть діяльність, спрямовану на отримання прибутку, проте утворюють юридичну особу і користуються всіма його правами та обов'язками. Тому їх слід реєструвати так само, як ви реєстрували ТОВ, ПП та ін.

Громадська організація може мати всеукраїнський статус – для цього необхідно зареєструвати 14 відокремлених підрозділів. У громадській організації повинно бути не менше двох осіб, які мають громадянство (України і / або інших країн, в залежності від типу організації) і досягли 18-річного віку.

Типові приклади громадських організацій - спортивні, культурні та творчі об'єднання, а також об'єднання громадян для захисту своїх соціальних та / або економічних прав. Засновником можуть бути тільки фізичні особи у розмірі двох і більше.

Реєстрація громадського об'єднання у Львові виконується за місцем її діяльності. Як це не дивно, але зареєструвати громадську організацію нітрохи не простіше, ніж бізнес, а насправді на практиці виходить набагато складніше. Одною з головних причин з яким стикаються, потинційні засновники організації, звязані з органом реєстрації. На відмінно від Бізнесу об'єднання реєструються в Міністерстві юстицій Україн. Якщо хочете дізнатися, як зареєструвати громадську організацію в Україні, звертайтеся в нашу фірму. Наші фахівці не тільки допоможуть розібратися в тонкощах законодавства, а й допоможуть у реєстрації або взагалі візьмуть на себе всі бюрократичні процедури. Про те, які документи потрібні для реєстрації та які права і обов'язки отримає зареєстрована організація, ви зможете дізнатися у наших фахівців при особистій зустрічі. Вам потрібно тільки заздалегідь придумати назву для своєї організації, яке повинно бути унікальним на території України.

Процес відкриття громадської організації виконується близько тижня, іноді довше, тому, якщо ви маєте намір зареєструвати подібну структуру, займіться цим заздалегідь і відведіть на бюрократичні процедури достатню кількість часу.

Звертайтеся до фахівців, ми завжди раді Вам допомогти. Практика реєстрації серйозних об'єднань а також налагоджене спілкування з працівниками відділу Мінюста, дозволяє нам надавати кваліфіковану і оперативну допомогу нашим Клієнтам.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.