Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Громадської організації у Львові

8000 грн 7 днів

Реєстрація Громадської організації у Львові

Реєстрація громадської організації Львів

Бажаєте заснувати неприбуткове/неурядове об'єднання, Громадська організація, це Ваша можливість об'єднати громадян для досягнення певних цілей.

Реєстрація громадської організації у Львові - це Можливість об’єднати небайдужих громадян, котрі ставлять за мету досягнення однакових цілей і сповідують тотожні принципи та ідеали, покращення ситуації у певному секторі (регіоні) або державі в цілому.

Не тільки комерційні, а й неурядові/неприбуткові організації потребують їх легалізації в установленому законом порядку.

Суспільні об'єднання – їх називають також некомерційними – хоча і не ведуть діяльність, спрямовану на отримання прибутку, проте утворюють юридичну особу та користуються всіма його правами та обов'язками. Тому їх слід реєструвати, так само, як реєстрація ТОВ, ПП та ін.

Громадська організація може мати всеукраїнський статус – для цього необхідно зареєструвати 14 відокремлених підрозділів. У громадській організації повинно бути не менше двох осіб, які мають громадянство (України й/або інших країн, у залежності від типу організації) та досягли 18-річного віку.

Типові приклади громадських організацій – спортивні, культурні та творчі об'єднання, а також об'єднання громадян для захисту своїх соціальних та/або економічних прав. Засновником можуть бути тільки фізичні особи у розмірі двох і більше.

Реєстрація громадського об'єднання  виконується за місцем її діяльності. Як це не дивно, але зареєструвати громадську організацію нітрохи не простіше, ніж бізнес, а насправді на практиці виходить набагато складніше. Одною з головних причин з яким стикаються, потенційні засновники організації, зв’язані з органом реєстрації. На відмінно від Бізнесу об'єднання реєструються в Міністерстві юстиції України. Якщо хочете дізнатися, як зареєструвати громадську організацію в Україні, звертайтеся у нашу фірму. Наші фахівці не тільки допоможуть розібратися у тонкощах законодавства, а й допоможуть у реєстрації або взагалі візьмуть на себе всі бюрократичні процедури.

Як правило, відкриття громадської організації повинна розпочатися з рішення про її створення, воно приймається засновниками на загальних зборах і обов’язково оформляється протоколом.

Варто відзначити, що на зборах, окрім інших організаційних питань, затверджується найменування організації, яке повинно складатися з двох частин: організаційно-правової форми та безпосередньо власного найменування.

Після того як було прийняте рішення про створення організації упродовж 60 днів необхідно пройти процедуру реєстрації.

Для того, щоб здійснити оформлення громадської організації потрібно підготувати наступний пакет документів і направити його до реєстраційної служби – Мін'юсту за місцем реєстрації громадської організації:

• заяву про реєстрацію організації;

• протокол загальних зборів (оригінал);

• статут об’єднання наданий у двох примірниках;

• дані керівників і представників організації (копія паспортів засновників організації, ідентифікаційного коду засновників, паспорта керівника організації, ідентифікаційного коду керівника);

• інформацію про кінцевих власників тощо.

У разі, коли не має підстав для відмови у реєстрації громадської організації реєстраційна служба упродовж 3-х днів приймає рішення про проведення реєстрації, яке оформляється наказом. Після чого до Єдиного Державного Реєстру громадських об’єднань вноситься запис про новий суб’єкт. У підсумку представник об’єднання отримує виписку с Реєстру, а також опис із кодом доступу до статуту в електронному вигляді на сайті Мін'юсту. Також необхідного виготовити печатку організації та внести дані до реєстру неприбуткових організацій.

Для створення громадської організації Львів без статусу юридичної особи у реєстраційну службу органу Мін'юсту необхідно надати такі документи як заява про повідомлення про створення громадського об'єднання, дані про керівників, представників об’єднання.

Якщо не має вагомих підстав для відмови у прийнятті повідомлення про створення служба Мін'юсту приймає письмове рішення про прийняття письмового повідомлення, а також вносить до Реєстру громадських об'єднань відомості про нового суб'єкта.  У кінцевому результаті представник організації отримує копію рішення про прийняття письмового повідомлення.

Процес відкриття громадської організації виконується близько тижня, іноді довше, тому, якщо ви маєте намір зареєструвати подібну структуру, займіться цим заздалегідь і відведіть на бюрократичні процедури достатню кількість часу.

Самостійне створення громадської організації може відняти не тільки багато часу, але і сил, а також нервів. Адже не кожному під силу розібратися з усіма тонкощами процедури реєстрації подібних об’єднань, нюансами законодавства України, яке має тенденцію постійно змінюватися. Компетентна юридична допомога – це чудова можливість отримати повний комплекс послуг і швидко розв’язати питання без зайвих переживань і клопотів.

Якщо вас цікавить реєстрація ГО Львів, звертайтеся до фахівців, ми завжди раді Вам допомогти. У нашому арсеналі практика реєстрації серйозних об'єднань, а також налагоджене спілкування з працівниками відділу Мін'юсту, дозволяє нам надавати кваліфіковану й оперативну допомогу нашим Клієнтам.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Яка мінімальна кількість засновників ГО?

Згідно законодавства, Громадську організацію може заснувати дві і більше фізичні особи. Тобто мінімальна кількість 2 громадянина.

• Чи може Громадська організація отримувати прибуток?

Організація може займатися комерційною діяльністю, проте дохід від якої може бути потрачений виключно на статутні цілі ГО.

• Яка різниця між Громадською організацією та Громадською спілкою?

Основною відмінністю між ГО та ГС є склад засновників та членів об’єднання. Утворити громадську організацію можуть лише фізичні особи, а громадську спілку – тільки юридичні особи приватного права, проте членами спілки, можуть бути і фізичні особи.