Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація гаражного кооперативу у Львові

7000 грн від 5 робочих днів

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійну допомогу в питаннях реєстрації гаражного кооперативу у Львові. Наші юристи мають достатньо практичного досвіду для розв’язання будь-яких випадків з реєстрації гаражних кооперативів у Львові. Співпрацюючи з нами Ви гарантовано отримаєте комплексні консультації, юридичний супровід, допомогу в оформленні необхідного для державного реєстрова пакета документів та разом з тим зекономити дорогоцінний час, уникаючи при цьому бюрократичну тяганину.

Згідно з чинним законодавством України гаражний кооператив визначається як некомерційне об’єднання фізичних рідше юридичних осіб на підставі членства. Він відноситься до обслуговуючих кооперативів.

 Кожен охочий може як вступити у вже існуючий гаражний кооператив так і утворити його самостійно. Маючи на меті організувати гаражний кооператив важливо розуміти усі тонкощі процесу його реєстрації. Тому найкраще за все буде звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Створення гаражного кооперативу у Львові відбувається за загальною для всіх кооперативів процедурою. Виступити засновником гаражного кооперативу може будь-який громадянин України, особа без громадянства чи громадянин іноземної держави. Також заснувати кооператив можуть юридичні особи України чи іноземних держав, які діють через своїх представників.

Рішення про створення гаражного кооперативу повинно бути прийняте на установчих зборах. Рішення зборів повинно закріплюватися протоколом з підписами голови та секретаря.

Важливо правильно підготувати пакет документів перед безпосереднім зверненням до державного реєстратора. А саме необхідно:

•           заповнити реєстраційну картку;

•           сплатити державне мито;

•           підготувати статут гаражного кооперативу.

Статут дуже важливий документ, він повинен складатися з коректної інформації про гаражний кооператив, адже діяльність організації регулюється цим документом. До нього має входити найменування, тип, місцезнаходження гаражного кооперативу. Мета його створення, види діяльності, склад засновників, порядок вступу до кооперативу та виходу з нього та інше.

 Саме тому краще за все довірити роботу над важливими документами професіоналам. Юридична компанія «ОЛСОН» візьме на себе зобов’язання з підготовки документів, це максимально мінімізує можливість відмови в державній реєстраціїгаражного кооперативу у Львові.

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чи можуть юридичні особи бути засновниками гаражного кооперативу?

Так, згідно Закону України «Про кооперацію», засновниками кооперативу можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

• Які існують установчі документи кооперативу?

Кооперативне об’єднання діє на підставі статуту, який затверджується установчими зборами (конференцією, з’їздом) уповноважених представників кооперативів, кооперативних об’єднань.