Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Cупровід спорів щодо захисту прав на об’єкти нерухомості

дог. грн дог.

Супровід спорів щодо захисту прав на об’єкти нерухомості (договори купівлі-продажу, оренди, концесії, користування, управління)

Будь-які операції з нерухомістю, будь то купівля-продаж або оренда, чи оформлення дарчої пов'язані з серйозними фінансовими ризиками. Будь-яка зі сторін угоди може стати жертвою шахрайства або зіткнутися з помилками в документації юридичного характеру.

Нерідко можуть виникати і спори. Підставою виникнення конфліктних ситуацій пов’язаних з нерухомості може бути безліч від спорів між спадкоємцями за право наслідування до звернень стягнення на заставне майно і т.д.

Найчастіше супровід спорів щодо захисту прав на об’єкти нерухомості як правило необхідний в ситуаціях, коли порушені права покупця при купівлі-продажу нерухомості, втрачені документи, що засвідчують право на об’єкт нерухомості. А також коли потрібно визнати право власності на нерухомість через суд.

Підсумовуючи можна зробити висновок, що неуважність, необізнаність в юридичних питаннях або недобросовісність учасників угод може стати причиною серйозних проблем. Серед яких втрата коштів, часу, нервів, сил та втрати нерухомості.

Саме тому, якщо Ви зіштовхнулись зі спірними ситуаціями, що потребують неодмінного вирішення через суд краще за все звернутись до професіоналів.

Юридична компанія «ОЛСОН» надасть кваліфіковану допомогу, вичерпні консультації та гарантує повний супровід спорів щодо захисту прав на об’єкти нерухомості (договори купівлі-продажу, оренди, концесії, користування, управління) у Львові.

Наші кваліфіковані юристи допоможуть:

  • зібрати необхідний пакет документів на об’єкт нерухомості;
  • коректно скласти позов до суду;
  • підготувати реальні докази та представити їх у суді;
  • вирішити ситуацію на Вашу користь.

Наша команда з задоволенням надасть весь спектр юридичних послуг і вирішити навіть найскладніші Ваші спори щодо нерухомості в судовому порядку.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.