Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія для Uber Львів

5000 грн 15 робочих днів

Ліцензія для Uber (Убер) Львів

Uber вже майже 8 років являє собою один із найуспішніших сервіс пасажирських перевезень в Україні і більше 2-х років у Львові. Убер все більше завойовує популярність, адже ця система є дуже зручною як для пасажирів, так і для водіїв. Пасажири отримують можливість доступно, комфортно пересуватись по місту без ризиків, а водії можливість законно отримувати достойний заробіток.

На сьогоднішній день можна стати водієм Uber через партнерський сервіс або як найманий працівник через авторизованого посередника. Стати офіційним партнером можна на офіційному сайті компанії, але для цього необхідно підготувати документі, серед яких ліцензія займає провідне місце.

Ліцензія для Уберяк і для таксистів інших компаній видається водіям, які досягли 21-річного віку, мають права категорії В та стаж водіння якнайменше 3 роки. Уповноваженим органом ліцензування в Україні є Держслужба з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека). Дія ліцензії поширюється на всю території України та має необмежений термін дії.

Юридична компанія «OLSON» допоможе швидко оформити ліцензію для Uber у Львові. Наші кваліфіковані фахівці з задоволенням нададуть Вам вичерпну консультацію, а також допоможуть оперативно зібрати необхідний пакет документів, заповнити заяви. А потім подати все до органу ліцензування, представляти ваші інтереси в держорганах, отримати бланки ліцензії.

Співпрацюючи з юридичною компанією «ОЛСОН ЛЬВІВ» Ви зможете зекономити кошти, сили та час. Адже участь клієнт у всьому процесі зводиться до мінімуму. І вже через лічені дні ліцензія для Uber Убер Львів буде у Вас на руках і Ви зможете взятись до роботи.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.