Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Асоціації у Львові

дог. грн дог.

Реєстрація Асоціації у Львові

Найбільш поширеним видом господарської діяльності, пов'язаної з об'єднанням різних суб'єктів господарювання за територіальним або професійною ознакою є Асоціація.

На відміну від громадських об'єднань, асоціації або союз об'єднує юридичні особи, великі виробничі підприємства, організації та установи кредитно-фінансового сектора для досягнення певних соціально-економічних і комерційних цілей.

Асоціація, створення у Львові нового об'єднання на базі окремих суб'єктів господарювання, процедура не нова, проте, незважаючи на видиму легкість, що вимагає грамотного і кваліфікованого підходу.

Учасники, прийнявши рішення про організацію Асоціації, домагаються централізації і об'єднання спільних зусиль для досягнення конкретних цілей. У більшості випадків такі заходи вживаються з метою отримання додаткових джерел доходу і для успішної боротьби на ринках збуту з конкурентами.

Асоціація представляє собою некомерційну організацію, основне завдання якої - координація спільних зусиль учасників об'єднання. Асоціація відповідно до Господарського Кодексу України не має права втручатися в господарську діяльність учасників.

Законодавство України визначає два види Асоціацій, які можуть бути зареєстровані на території України. В основному це об'єднання, які ведуть господарську діяльність.

Останнім часом стали з'являтися об'єднання, створювані юридичними особами та громадянами з метою захисту власних інтересів. До них можна віднести Асоціації ОСББ, створювані власниками багатоквартирного будинку для вирішення представницьких завдань і соціально-суспільних цілей.

Консультації юриста у Львові - реальна і ефективна допомога

Організація нового об'єднання пов'язане з безліччю процедурних питань і погоджень. Розпорядження Антимонопольного кабінету України No 511-р від 30.11.2006 року встановлює типові вимоги для створення асоціації господарського типу на умовах здорової конкуренції.

Реєстрація Асоціації та подальша діяльність регламентується нормами і статтями Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», іншими законодавчими актами та розпорядженнями.

Асоціацію у Львові, як і в інших великих містах нашої країни можна зареєструвати за допомогою юристів компанії Олсон в найкоротші терміни. Грамотні спеціалісти підготують необхідні документи, проведуть відповідно до вимог чинного законодавства певні дії і процедури.

Основна умова, яке є обов'язковим для успішної реєстрації об'єднання, рішення Антимонопольного Комітету України.

Тільки після перевірки всіх необхідних документів, в яких не виявлено змову учасників об'єднання з метою отримання надприбутку, ви маєте право отримати всі підстави зареєструвати Асоціацію.

Послуги юриста у Львові на даному етапі стане вирішальною. В іншому випадку, ви можете отримати рішення про відмову АМКУ. Дана норма є обов'язковою. Підставою для перевірки інформації АМКУ є Закон України «Про захист економічної конкуренції».

Зареєструвати Асоціацію, провести необхідне збори учасників, підготувати засновницькі документи та виконати представницькі функції, справа рук кваліфікованих юристів, до яких ви можете звернутися в будь-який час!!!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які органи управління створюють в Асоціації?

В Асоціації створюються наступні органи управління: 1. Загальні збори учасників Асоціації - затверджує статут Асоціації і вносить зміни в нього - вирішує питання про прийняття в Асоціацію нових учасників і виключення учасників з її складу - призначає виконавчий орган Асоціації відповідно до її статуту або договору - вирішує фінансові і інші питання відповідно до засновницьких документів Асоціації. 2. Виконавчий орган Асоціації (колегіальний або одноосібний) - вирішує питання поточної діяльності, які, відповідно до статуту або договору, віднесені до його компетенції

• Яке основне завдання Асоціації?

Асоціація представляє собою некомерційну організацію, основне завдання якої - координація спільних зусиль учасників об'єднання. Асоціація відповідно до Господарського Кодексу України не має права втручатися в господарську діяльність учасників.