Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Факторингової Компанії

180 000 грн від 1 міс.

Реєстрація факторингової компанії

Факторингова компанія - установа, яка займається придбанням права вимоги в інтересах третіх осіб або у власних інтересах, та прийому платежів за певні товари чи послуги. Це робиться задля збереження реальної вартості фінансових активів або отримання додаткового прибутку. В свою чергу факторингова компанія приймає на себе всі ризики, пов'язані із невиконанням клієнтами своїх зобов'язань у грошовій формі.

Процедура реєстрації факторингової компанії

При швидкому та грамотно побудованому процесі реєстрації факторингової компанії у м. Львів знадобиться щонайменше 2 місяці для збору документів та виконання всіх необхідних умов. Фахівці, які працюють в ЮК "ОЛСОН ЛЬВІВ" допомагають вкластися у визначений термін та надають гарантії якості своїх послуг. При самостійному вирішенні всіх питань із реєстрації юр. особи, доводиться розібратися в багатьох нюансах діючого законодавства, витратити вдвічі більше часу на оформлення паперів.

Алгоритм реєстрації:

  1. Підготувати базовий пакет документів (статут, протокол, заяву та супутні папери) та зареєструвати юр. особу.
  2. Внести статутний капітал.
  3. Підготувати внутрішню документацію, яка включає в себе інструкції, правила, договори.
  4. Подати папери дляНацкомфінпослуг, зареєструватись тут в якості фінансової компанії.
  5. Отримання ліцензії на надання фінансових послуг.

Додатково слід отримати печатку, зареєструвати факторингову компанію в управлінні статистики, подати відомості до ДПІ, стати на облік в Держфінмоніторинг.

ЮК "OLSON" завжди починає роботу із детального аналізу документації та консультації клієнтів. Після цього ми переходимо безпосередньо до розробки необхідних наказів, положень, допомагаємо отримати важливі свідоцтва для керівного складу, які підтвердять належний рівень кваліфікації.

Які послуги ви може надавати факторингова компанія після отримання ліцензії?

Окрім придбання права вимоги, факторингова компанія також має право надавати кредити, займатись поручительством, надавати гарантії, проводити фінансовий лізинг.

Наразі, факторинг - відносно нова для України в цілому та безпосередньо для м. Львів послуга. Однак цей напрямок фінансової діяльності активно розвивається, і якщо ви бажаєте в якомога коротший час та з першого разу зареєструвати власну компанію, що надає такі послуги, звертайтесь до ЮК “Олсон”.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чи можна формувати статутний капітал факторингової компанії майном?

При створенні факторингової компанії статутний капітал повинен бути сплачений у грошовій формі та розміщений на банківських рахунках комерційних банків. Формувати статутний капітал факторингової компанії майном заборонено законодавством України. Статутний капітал факторингової компанії формується виключно грошовими коштами.

• Як замовити послугу?

Замовити реєстрацію Фактиронгової компанії ви можете наступними способами: 1 Замовити послугу на сайті; 2 Зателефонувавши за телефоном 0677552556; 3 Написавши нам на Viber, WhatsApp, Telegram; 4 В нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Тершаківців 2а, оф. 110; 5 Написати нам на пошту olsonlviv@gmail.com