Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація ОСББ, ОСМБ Львів

від 8500 грн. грн 7 днів

Юридична компанія «ОЛСОН» пропонує професійні послуги зі швидкої реєстрації ОСББ у Львові. Наші компетентні фахівці мають відповідну кваліфікацію, достатній практичний досвід для розв’язання питання подібного характеру швидко та законно. Тому якщо Ви хочете зекономити час, уникнути зайвих переживань та стресів та гарантовано отримати позитивний результат, наша команда готова допомогти вже сьогодні.

ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) являє собою юридичну особу, яка створюється власниками квартир чи/та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для спільного управління комплексом нерухомого майна, володінням, користуванням і в установлених законодавством межах розпорядженням спільним неподільним майном.

Утворення, реєстрація, реорганізація, діяльність та ліквідація даного об’єднання регулюється ЗУ «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Реєстрація ОСББ, (Львів)у сучасних умовах є оптимальною формою управління господарством багатоквартирних будинків. Адже сьогодні ці власники змушені самостійно розв’язувати питання соціального-побутового характеру у своєму будинку.

 Зареєструвати ОСББ в Україні можуть будь-які громадяни, які проживають у багатоквартирному будинку або особи, які є власниками нежитлових приміщень в цьому будинку на законних підставах.

 Реєстрація ОСМД у Львові передбачає виконання послідовного ряду вимог та проходження певних етапів. Тому перед безпосередньою державної реєстрацією ОСББ необхідно виконати наступні дії. До їх числа входить:

  • створення ініціативної групи;
  • складання повного, точного реєстру членів, які входять до складу ОСББ;
  • підготовка та скликання установчих зборів;
  • проведення установчих зборів;
  • складання статуту.

Після чого відбувається державна реєстрація, яка супроводжується відкриттям рахунків у банку, виготовлення печаток (за бажанням),отриманням статусу неприбуткової організації в податковій службі.

В завершені отримання на баланс багатоквартирний будинок, який передається від попереднього балансоутримувача. А також ОСББ передається вся технічна, юридична та бухгалтерська документація на будинок.

Для проходження кожного з цих етапів потрібно підготувати певні документи, наші юристи візьмуть на себе всі зобов’язання з підготовки необхідної документації та передачі її до відповідних органів.

Звертаючись за допомогою до юридичної компанії «ОЛСОН», Ви гарантовано отримаєте комплексні консультації з питань реєстрації ОСББ, дізнаєтесь про переваги та ризики. А також повну підтримку та юридичний супровід на кожному етапі реєстрації ОСББ, ОСМД (Львів).

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які статутні органи існують в ОСББ?

Органами управління об'єднання є загальні збори співвласників, правління, ревізійна комісія об'єднання. Вищим органом управління об'єднання є загальні збори. Загальні збори скликаються не рідше одного разу на рік. Рішення загальних зборів, прийняте відповідно до статуту, є обов'язковим для всіх співвласників.

• Хто здійснює управління багатоквартирним будинком?

Управління багатоквартирним будинком здійснює об’єднання через свої органи управління. За рішенням загальних зборів функції з управління багатоквартирним будинком можуть бути передані (всі або частково) управителю або асоціації. Об’єднання самостійно визначає порядок управління багатоквартирним будинком та може змінити його у порядку, встановленому Законом та статутом об’єднання.