Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Фінансової компанії Львів

від 85 000 грн від 1 міс.

Реєстрація фінансової компанії у Львові

Фінансовою компанією вважається установа, яка  надає фінансові послуги, або ж проводить операції, пов'язані із наданням фінансових послуг. Інформація про компанію в обов'язковому порядку вноситься у відповідний реєстр. Саме з цим Вам допоможе Юридична компанія "ОЛСОН ЛЬВІВ": Наші спеціалісти швидко та без зайвих труднощів нададуть послугу - реєстрація фінансової компанії, що надає фінансові послуги: кредитну спілку, ломбард, лізингову компанію, інвестиційний фонд та ін.

Наскільки це актуально?

Якщо раніше всі грошові операції проводились через банк, то зараз можна тримати вигідні умови і без звернення до них. Спеціалізовані компанії швидше реагують на потреби населення і розвивають конкретні напрямки ринку.

Раніше люди більше довіряли банкам. Тепер вони довіряють тим, хто реально допомагає їм вирішити нагальні питання. Тому якщо ви маєте на меті відкрити власну небанківську установу - саме час!

Яке саме відбувається реєстрація фінансової компанії?

Перший крок до успішного початку Вашого бізнесу у новому статусі - звернення до юридичної компанії "OLSON”. Наші юристи у Львові допомагають зареєструвати юридичну особу, включити її до списку Фінансових установ і отримати ліцензію про надання відповідних послуг.

Важливий крок створення в Україні фінансової компанії - постановка суб'єкта на облік в Держфінмоніторинг, і з це питання також допомагають узгодити спеціалісти юридичної компанії "OLSON”.

Заключний етап - отримання дозволу на здійснення фінансових операцій від Нацкомфінпослуг.

Що необхідно для реєстрації фінансової компанії у Львові?

Діяльність фінансової компанії неможливо розпочати, якщо не виконати ще декілька умов.

  1. Реєстрація відбувається строго за місцем знаходження компанії (її юридичною адресою).
  2. Директор, главбухта особа, що відповідає за проведення фінансового моніторингу в обов'язковому порядку проходять курси для керівників та главбухівфінустанов. Передбачається, що ці особи матимуть відповідний трудовий стаж та ділову репутацію.
  3.  Не менше трьохмільйонів гривень грошовими коштами мусить мати компанія для надання однієї із фінансових послуг. Якщо компанія надаватиме декілька послуг, які можуть суміщатись в предметі діяльності однієї установи, власний капітал мусить становити від 5 млн. грн.

Фінансова компанія має право суміщати в рамках своєї діяльності такі послуги, як факторинг, грошові позики, надання гарантій та порук, фінансовий лізинг, переказ коштів, випуск платіжних карток тощо.

Скільки необхідно часу?

 Фахівці всеукраїнської юридичної компанії "ОЛСОН” значно пришвидшують процес реєстрації фінансової установи: вони добре знають регламент всіх процедур та правила, допомагають зібрати та оформити всі необхідні папери, вчасно попереджають клієнта про всі правила та вимоги. Таким чином, процедура відбувається максимально швидко та прозоро. Однак, в будь-якому разі, знадобиться не менше 1-2 місяців.

Плата за видачу ліцензії в Нацфінкомпослуг становить 1 прожитковий мінімум.

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які вимоги до власного капіталу фінансової компанії?

Власний капітал фінансової установи повинен становити не менше трьох мільйонів гривень, за умови, що така фінансова установа надає один вид фінансової послуги. У разі, якщо фінансова компанія надає два і більше видів фінансових послуг, розмір власного капіталу має становити не менше 5-ти мільйонів гривень. Формування статутного капіталу фінансової компанії здійснюється грошовими коштами.

• Яку діяльність може здійснювати фінансова компанія?

Фінансова компанія має право суміщати в рамках своєї діяльності такі послуги, як факторинг, грошові позики, надання гарантій та порук, фінансовий лізинг, переказ коштів, випуск платіжних карток тощо.