Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна контактної інформації

500 грн 1 день

Зміна контактної інформації (телефону) Львів

Одним із важливих аспектів діяльності юридичної особи є те, що будь-які зміни в діяльності. А саме зміна контактної інформації, розміру статутного фонду, складу засновників юридичної особи, місцезнаходження та багато інших підлягають обов’язковій державній реєстрації тобто внесенню запису про зміни до ЄДР (Єдиний державний реєстр).

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні юридичні послуги. Тому звертаючись до нас, Ви зможете внести зміни про підприємство, товариство, компанію швидко та без зайвої бюрократичної тяганини.

Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе всі зобов’язання та в максимально короткий термін зміна контактної інформації підприємства, компанії, товариства буда внесена ЄДР юросіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань.

Зміна контактної інформації підприємства, компанії чи товариства як правило змінюється частіше, а ніж будь-які інші відомості про юрособу. Тому Законом України не передбачена сплата державного мита за внесення змін інформації про здійснення зв’язку з юрособою.

До зміни контактної інформації відноситься зміна:

  • електронна пошта;
  • контактний телефон;
  • сторінка в мережі Інтернет;
  • факс і т.д.

Фахівці в області корпоративного права юридичної компанії «ОЛСОН» мають достатню кваліфікацію та практичного досвіду для розв’язання питання швидко та якісно.

Юристи візьмуть на себе всі зобов’язання та мінімізують Вашу присутність у процесі. Наші фахівці допоможуть підготувати необхідний пакет документів для реєстрації зміни контактної інформації, скласти заяву на реєстрацію зміни контактної інформації, доручення, нову редакцію статуту юридичної особи.

Далі проведуть реєстрацію змін у державного реєстратора, повідомлять податкові органи про реєстрацію змін у відомостях про юридичну особу, органи статистики та отримають необхідні з цих органів довідки. Також при потребі буде виготовлена нова печатка.

Юридична компанія «ОЛСОН» проведе процедуру зміни контактної інформації про підприємство, товариство, компанію у Львові швидко та допоможе уникнути можливих помилок. Звертаючись до нас Ви гарантовано отримаєте бажаний результат.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що є результатом надання послуги?

Результатом надання послуги може бути виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – у разі внесення змін до відомостей про юридичну особу,

• Що належить до контактної інформації?

До контактної інформації належить: електронна пошта, контактний телефон, сторінка в мережі Інтернет, факс і т.д.