Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на алкоголь у Львові

5000 грн від 7 днів

Видача ліцензії на продаж алкоголю та виробництва у Львові

Отримання ліцензії на торгівлю алкогольними напоями в роздріб.

У законодавство України, яке регулює ліцензування торгівлі алкогольними напоями в роздріб, були внесені зміни.

Тепер ліцензія на алкоголь діє не три роки, а один. Оплата ліцензії вноситься раз в квартал, і тепер кожен раз становить чверть від її річної вартості.

У сільських населених пунктах ліцензія на торгівлю спиртними напоями в роздріб повинна бути зареєстрована в обов'язковому порядку. Це процедуру здійснюють як державні податкові органи за місцем знаходження торгової точки, так і муніципальні органи, що здійснюють місцеве самоврядування.

Для того щоб отримати ліцензію для торгівлі алкоголем в роздріб, необхідно пред'явити наступні документи:

 • заяву від юридичної особи або приватного підприємця на отримання ліцензії, яке відповідає встановленій формі;
 • завірена нотаріусом копія довідки про те, що заявник внесений до державного реєстру підприємств та організацій країни;
 • нотаріально завірена копія свідоцтва, що посвідчує державну реєстрацію суб'єкта господарської діяльності;
 • договори оренди або купівлі-продажу нерухомості, на яких знаходиться як фактичний, так і юридичний адреси заявника. Всі вони бути завірені печаткою підприємства;
 • нотаріально завірені копії свідоцтв про право власності орендодавця на приміщення, що знаходяться за фактичною і юридичною адресами знаходження заявника.

Крім вищевказаних документів потрібні:

 • номер свідоцтва платника податків;
 • банківські реквізити заявника.

В окремих випадках нотаріальна довіреність на представлення інтересів заявника.

Ліцензування виробництва алкогольної продукції у Львові

Будь-яка діяльність, пов'язана з виробництвом і збутом спиртних напоїв на території України, підлягає ліцензуванню в обов'язковому порядку. Особливо пильній контролю піддається їх виробництво. Тому для того щоб здійснювати цей вид діяльності, необхідно придбати ліцензію на здійснення виробництва спиртних напоїв.

При її отриманні необхідно, щоб підприємство, яке виробляє алкоголь, відповідало цілої низки умов. Тому перед отриманням ліцензії на виробництво спиртних напоїв доведеться пройти ряд перевірок: в санепідемстанції на предмет відповідності підприємства санітарним умовам і нормам праці, в органах пожежного нагляду з приводу оцінки протипожежного стану виробництва, а також отримати висновок органу труднадзора, який повинен видати документ про те, що підприємство може працювати, так як виробництво спиртовмісної продукції визнано українським законодавством виробництвом підвищеної небезпеки. Крім того необхідно, щоб виробництво було досліджено на предмет атестації. Це дослідження здійснює орган, який уповноважений Кабінетом міністрів на проведення атестації виробництва. На підставі такого дослідження видається атестат виробництва.

Високий професійний рівень, який має наша юридична фірма Олсон у Львові, допоможуть вирішити всі ваші проблеми.

Перелік документів, які вимагаються для отримання ліцензії на виробництво спиртовмісної продукції, встановлений законом, і крім тих документів, які в ньому вказані, вимагати заборонено.

Для отримання ліцензії потрібно подати заяву, до якого необхідно додати такі документи:

 • копії статуту, а також документів, що підтверджують державну реєстрацію того чи іншого суб'єкта, який здійснює підприємницьку діяльність;
 • дозвіл на виробництво продукції, яке видають органи пожежного нагляду;
 • дозвіл почати роботу підвищеної небезпеки. Видається органами охорони праці;
 • довідка про відповідність стану виробництва санітарно-технічним нормам. Цей документ видається санітарно-епідеміологічною станцією;
 • атестат виробництва, що видається органами, уповноваженими на це Кабінетом Міністрів;
 • квитанція, що підтверджує оплату річного збору за ліцензію;
 • довідка, видана податковим органом України про те, що заявник прийнятий на облік як платник податків, а також про те, що місця зберігання спирту внесені до Єдиного реєстру.

При цьому оригінали документів подавати не потрібно, достатньо нотаріально завірених копій. Крім того, копії можуть завірятися тими органами, які видають самі документи.

Ви хочете уникнути зайвих фінансових витрат? Працюйте тільки з професіоналами. Укладіть договір на юридичне абонентське обслуговування з компанією Олсон у Львові.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.