Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на оптову/роздрібну торгівлю медичними препаратами

від 7000 грн 1 міс.

Ліцензія на оптову/роздрібну торгівлю медичними препаратами

В Україні будь-яка фармацевтична діяльність суворо контролюється з боку закону, адже від якості цієї діяльності напряму залежить життя та здоров’я людей. Саме тому оптова чи роздрібна реалізація медичних препаратів вимагає спеціалізованого ліцензування.

Законодавством України для отримання ліцензії на торгівлю медичними препаратами передбачений цілий ряд організаційних, кваліфікаційних, технічних та інших вимог. Саме тому звернення за професійною допомогою буде найкращим рішенням у цьому питанні.

Наша юридична компанія має чималий досвід роботи у сфері ліцензування. Кваліфіковані фахівці нададуть повний пакет послуг, починаючи від консультування та закінчуючи передачею у руки готової ліцензії для легального здійснення діяльності.

Процес отримання ліцензії на торгівлю лікарськими препаратами у роздріб та опт передбачає виконання цілого ряду енергозатратних заходів.

В Україні органом, який здійснює видачу ліцензії, визначена Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба).

Ліцензія на фармацевтичну діяльність в Україні видається безстроково.

Перед тим як звернутися до органу ліцензування необхідно виконати встановлені законодавством умови щодо приміщення, де буде здійснюватися торгівля лікарськими засобами. Варто відзначити, що для роздрібної та оптової торгівлі критерії дещо відрізняються. Також обов’язково щоб персонал мав відповідну освіту та кваліфікацію. Крім цього необхідна наявність організаційно бази для здійснення фармацевтичної діяльності. Більш детально про умови ви дізнаєтесь від наших фахівців.

Наступним кроком є підготовка відповідного пакета документів, який подається до органу ліцензування. До нього входить:

  • заява;
  • виписка з ЄДР;
  • копія паспорта аптечного закладу (структурного підрозділу);
  • відомість про наявність відповідної матеріально-технічної й організаційної бази, а також про кваліфікацію персоналу.

У разі відсутності підстав для відмови, орган ліцензування упродовж трьох днів повинен сповістити територіальний орган про проведення перевірки. Перевірка призначається не пізніше 6-го робочого дня від дати реєстрації заяви. Якщо перевірка пройдена. складається акт, який направляється до назад до органу ліцензування.

На підставі акту видається ліцензія або відмова та рекомендації, які потрібно виконати та пройти процедуру заново.

Отримання ліцензії на оптову/роздрібну торгівлю медичними препаратами доволі непростий процес, який вимагає наявності відповідних знань і часу. Саме тому, довірившись професіоналам, ви можете бути впевнені, що всі вимоги законодавства будуть дотримані й ви отримаєте позитивний результат.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.