Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Митний адвокат у Львові

дог. грн дог.

Адвокат по митним справам в юридичній компанії "OLSON"

Митний Адвокат Львів

Зазвичай адвокат по митним справам потрібен усім юридичним особам, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, а також фізичним особам у разі перетину кордону та проходження митного контролю. Важливо розуміти, що захист у справах, пов'язаних із порушенням митних правил, здійснюється виключно митними адвокатами.

Юрист із митних спорів допоможе врегулювати проблеми із:

  • коригуванням митної вартості товарів, які імпортується чи експортуються з країни;
  • виплатами митних та інших платежів, стягнутих із фізичної особи в бюджет надмірно або ж помилково;
  • класифікацією товарів, які пропускаються через кордон;
  • будь-якими іншими  порушеннями митних правил.

Послуги адвоката по митним справам надаються як в досудовому порядку, так і при вирішення митних суперечок у суді по місцю знаходження пункту митного контролю.

З якими справами слід звертатися до митного адвоката у Львові?

Адвокат з митних справ Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН"забезпечує якісний та кваліфікований захист митних прав фізичних та юридичних осіб, оскаржуємо рішення та дії (чи бездіяльність) Львівських митних органів та пунктів пропуску у Львівській області. ТАкож надаємо такі юридичні послуги податкового та митного права:

  • Допомагаємо розрахувати ризики при здійсненні операцій, пов'язаних із перетином кордону чи імпортом / експортом товарів. Проводимо глибокий аналіз документів (контрактів, декларацій та ін.) з метою полегшити перетин кордону, перевезення товарів або як доказову базу та основу стратегії захисту при врегулюванні правових суперечок на митниці.
  • Надаємо оцінку правомірності дій органів, що забезпечують митний контроль у Львові.
  • Допомагаємо довести відсутність порушень митних правил з вашого боку, за необхідності - повертаємо вилучений товар.
  • Представляємо Ваші інтереси на судових засіданнях.

Послуги адвоката по митних справах у м. Львів від Юридичної компанії "ОЛСОН” також включають в себе захист ваших інтересів при розгляді справ про контрабанду, розгляді  судом кримінальних справ, пов'язаних із порушенням митного законодавства України.

Митний адвокат у Львові зменшить фінансові та матеріальні ризики, захистить ваші права і значно прискорить успішне завершення справи.

Звертайтеся за консультацією до адвоката від Всеукраїнської юридичної компанії “ОЛСОН” ще до того, як виникли суперечки при перетині кордону. Що раніше ви це зробите, тим більше шансів, що справа вирішиться на вашу користь.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.