Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація відокремленого підрозділу у Львові

2500 грн 7 днів

Реєстрація відокремленого підрозділу у Львові

Юридична особа має право створити та зареєструвати відокремлений підрозділ, таким чином територіально розширити можливості своїх представницьких функцій і фінансових операцій. Створення та функціонування відокремленого підрозділу регулюється чинним законодавством України. Але для того, щоб підрозділ функціонував необхідно провести його реєстрацію.

Наша компанія має великий досвід роботи у питаннях реєстрації у Львові. Наші кваліфіковані фахівці досконало розбираються у законодавстві, вміють швидко та якісно готувати документи, а також мають налагоджені зв’язки з державними органами. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте компетентну допомогу та зекономите час та сили, уникнувши бюрократичної тяганини.

  Процедура реєстрації відокремленого підрозділу передбачає:

  • проведення загальних зборів, прийняття рішення про створення підрозділу. Рішення необхідно оформити протоколом. До протоколу вносяться дані про відокремлений підрозділ (найменування, місце знаходження, повноваження керівника, який також затверджується на зборах);
  • внесення представництва до Єдиного державного реєстру. Для реєстрації необхідно надати заяву та оригінал рішення про створення відокремленого підрозділу;
  • постановка підрозділу на облік в податковій інспекції. Тут все залежить від того, чи має підрозділ власний баланс, якщо так, тоді необхідно повідомити податкову про цей факт;
  • отримання ліцензії. Ліцензію отримує головне підприємство, заява подається до органу ліцензування, при цьому необхідно включити відомості про підрозділ як про місце, де буде здійснюватися ліцензована діяльність.

Реєстрація відокремленого підрозділу Львів – специфічна процедура, яка вимагає набору необхідних знань, досвіду та відповідального підходу. Наші фахівці володіють всіма необхідними якостями для розв’язання питання реєстрації відокремленого підрозділу у Львові. Звертаючись до нас, ви отримаєте вичерпні консультації, допомогу у підготовці та подачі документів і безпосередній реєстрації підрозділу, при цьому уникнете помилок у процесі реєстрації, які можуть збільшити тривалість процедури та викликати дискомфорт.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Який строк надання послуги?

Внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань щодо юридичних осіб здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів.

• Яку діяльність може здійснювати Відокремлений підрозділ?

Відокремлені підрозділи можуть згідно наданих їм повноважень: - представляти громадське об'єднання у межах території, на яку поширюються їх повноваження; - реалізувати статутні мету та завдання громадського об’єднання у межах території, на яку поширюються їх повноваження; - проводити роботу по залученню нових членів (учасників) з використанням засобів, не заборонених законодавством України.