Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Бізнес імміграція в Україну

від 25 000 грн від 1 міс.

Бізнес імміграція в Україну у Львові

Одним із найпоширеніших та найпривабливіших способів для іноземних громадян відкрити бізнес на території України є бізнес імміграція. Сам термін означає в’їзд та перебування бізнес-іммігрантів в Україні задля створення та ведення бізнесу.

Крім того бізнес імміграція відкриває можливість отримати посвідку на проживання терміном до 3-х років з можливістю подальшого подовження. А члени сім'ї іноземного бізнес-іммігранта мають також право на переїзд в Україну та отримати Посвідку на тимчасове проживання на таких же умовах.

Отримання статусу бізнес-іммігранта дозволяє:

 • легально перебувати в країні понад 90 днів;
 • відкрити банківські рахунки;
 • мати власний бізнес в Україні;
 • безвізовий в'їзд для країн з візовим режимом в'їзду в Україну;
 • офіційно працевлаштовуватись;
 • подати документи на візи в Шенген, США, Канаду з території України;
 • отримати ППП безстроково та багато іншого.

Іноземні громадяни, які хочуть відкрити бізнес в Україні на підставі бізнес-імміграції, отримати дозвіл на роботу, посвідку на проживання в Україні, повинні пройти наступні етапи:

 1. реєстрація компанії, де засновником виступає іноземець;
 2. отримання дозволу на роботу на 1 людину;
 3. отримання в консульстві України за кордоном Visa D (Visa D не потрібна громадянам Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, Узбекистану);
 4. в’їзд в Україну;
 5. отримання дозволу на проживання на особу.

Для проходження всіх цих кроків необхідна відповідальність, послідовність, знання законів, нюансів та формальностей. Тому краще всього буде звернутись за допомогою до спеціалістів, які володіють потрібним інструментарієм та базою для швидкого та ефективного вирішення питань

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» гарантує отримання статусу бізнес-іммігранта у Львові та пропонує повний юридичний супровід. Співпрацюючи з командою кваліфікованих професіоналів з юридичної компанії «OLSON» іноземний громадян отримує захист своїх інтересів, надійних партнерів та бажаний результат в короткий термін, буквально через 1 місяць.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.