Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на прекурсори Львів

від 10 000 грн 1 міс.

Ліцензія на прекурсори у Львові

Господарська діяльність, яка пов’язана з обігом психотропних, наркотичних речовин і прекурсорів обов’язково повинна пройти процедуру ліцензування. Адже дана сфера окрім користі може принести велику небезпеку для суспільства.

 Прекурсор являє собою специфічний хімічний елемент чи хімічну суміш, яка може виступати в якості вихідного компонента для синтезу будь-якого складної забороненої речовини.

Згідно з ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності» діяльність пов'язана з виробництвом, покупкою, зберіганням, використанням, перевезенням, продажем, знищенням, ввезення/вивезенням на/з України та інше підлягає ліцензуванню в обов’язковому порядку.

Отримати ліцензію на прекурсориможна звернувшись до Державної служби України з питань лікарських засобів та контролю за наркотиками. Строк дії ліцензії становить 5 років.

За ухилення від оформлення ліцензії на оборот прекурсорів передбачено штраф, розмір якого дорівнює від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Для того щоб відкрити ліцензію необхідно виконати всі вимоги, прописані у законодавстві, підготувати відповідний пакет документів та пройти всі етапи процесу, серед яких:

  • складання заяви про отримання ліцензії;
  • надання відомостей про наявність у юридичної або фізичної особи-підприємця необхідної матеріально-технічної бази;
  • узгодження списку відповідальних осіб і списку співробітників, які будуть працюватимуть з прекурсорами.
  • опис документів;
  • моніторинг;
  • отримання ліцензії.

Процедура відкриття ліцензії на прекурсори є досить специфічною справою, яка потребує знань, компетенції, вільного часу вивчення усіх нюансів. Саме тому людям без достатнього досвіду дуже не просто розібратись у всіх тонкощах та швидко отримати бажаний результат. Але вихід є – це звернення до компетентних фахівців Компанії Олсон Львів.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» надасть усі необхідні послуги для ефективного проведення процедури отримання ліцензії на прекурсори у Львові.

Наша команда вико кваліфікованих спеціалістів гарантує всесторонньо підтримку, консультації, представництво ваших інтересів в державних установах,  аналіз і підготовку необхідних документів, отримання необхідних дозволів та довідок у спеціальних органах при мінімальному вашу участь.

Співпраця з юридичною компанією «OLSON» - це стовідсоткова впевненість, що оформлення ліцензії на прекурсори Львів займає мінімум часу, сил і фінансів.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.