Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Проведення Загальних зборів Акціонерного Товариства

грн

Проведення загальних зборів акціонерного товариства

Загальні збори АТ - найвищий орган в управлінні акціонерним товариством, вони проводяться щороку, та є обов'язковою процедурою в діяльності компанії. Традиційно вони відбуваються в березні, хоча законом встановлено кінцеву дату - не пізніше 30 квітня.

Як відбувається підготовка до скликання зборів АТ за всіма правилами та вимогами?

На практиці доводиться готуватися до процедури набагато раніше, і починати слід із прийняття рішення про щорічне скликання зборів акціонерів. Відповідне рішення приймається наглядовою радою.

Далі визначається дата та місце проведення зборів та відкривається реєстрація на них. Дата назначається не пізніше ніж за 60 днів від моменту прийняття рішення про скликання.

Після того, як рішення прийнято, визначено місце та час зустрічі, уповноважена особа має відправити до депозитарію відповідне розпорядження. В то же час повідомлення про майбутні збори має бути надіслано всім акціонерам.

Нагадаємо, що для зборів визначається чіткий перелік питань, які будуть виноситись на обговорення і для подальшого прийняття рішень. Будь-які інші питання поза межами заздалегідь визначеного списку не беруть до уваги. Відповідно, всі ті, хто мають право участі в зборах АТ, мають отримати документи, які уможливлюють ознайомлення з інформацією та прийняття відповідних рішень.Якщо ж якісь пропозиції вносяться до порядку денного в обхід заявлених вимог, наглядова комісія має право відмовити в їх розгляді безпосередньо на зборах.

За 10 днів до проведення планових щорічних загальних зборів АТ затверджується форма і текст бюлетеня для голосування. Ця інформація також якомога раніше передається для ознайомлення всім учасникам зборів.

Юридична компанія "OLSON" допомагає провести збори з урахуванням всіх вимог

Перелічені вимоги - це ще не вичерпний список всього, що необхідно підготувати для скликання загальних зборів акціонерного товариства у Львові. Існує багато тонкощів корпоративного права, яких слід враховувати для проведення ефективних та результативних зборів.

Тож що раніше ви передасте вирішення всіх нагальних питань спеціалістам Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН”, тим більше часу заощадите для того, щоб справитись із супутніми завданнями: вибір місця і часу для скликання зборів, оренда приміщення, апаратури та ін. Ми ж візьмемо на себе всі правові аспекти справи та допоможемо вам впоратися із цим завданням на найвищому рівні.

Юридична компанія "OLSON" працює на всіх етапах зборів АТ у Львові: від моменту підготовки до проведення та складання звітної документації. Ви можете замовити послугу “під ключ”, або звернутись до спеціалістів нашої компанії в будь-який момент.

Допомога професійного корпоративного юриста ніколи не завадить!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• За які кошти відбуваютсья загальні збори акціонерів товариства?

Загальні збори проводяться за рахунок коштів акціонерного товариства. У разі якщо позачергові загальні збори проводяться з ініціативи акціонера (акціонерів), цей акціонер (акціонери) оплачує (оплачують) витрати на організацію, підготовку та проведення таких загальних зборів.

• Що належить до компетенції Загальних зборів?

Загальні збори можуть вирішувати будь-які питання діяльності акціонерного товариства, крім тих, що віднесені до виключної компетенції наглядової ради законом або статутом.