Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна керівника, директора у Львові

2500 грн 1-2 дні

Зміна директора ТОВ Львів - одне з найпоширеніших реєстраційних змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в реєстрі. Компанія Олсон має досить практичного досвіду і знань для надання подібного роду послуг на належному рівні. Зміна керівника ТОВ реєстраційна дія, що дуже часто здійснюється компаніями під час своєї діяльності.

Для реєстрації зміни директора підприємства необхідно надати нам такі документи:

  • Ксерокопія паспорта нового директора.
  • Після реєстрації зміни директора підприємства Ви отримуєте:
  • Нова Виписка з ЄДР;
  • Нова довідка з управління статистики (ЄДРПОУ);
  • Наказ про призначення Директора;
  • Протокол зборів засновників;
  • Звільнення директора (зміна директора) у разі відсутності кворуму засновників

Іноді, в процесі ведення підприємницької діяльності виникають ситуації, коли керівник приймає рішення звільнитися з посади, але наявність певних перешкод заважає це зробити.

Такими перешкодами можуть бути:

  • відсутність зв'язку з засновниками;
  • небажання власників міняти керівника;
  • недолік голосів для кворуму на зборах засновників та інші причини.

Право керівника на звільнення за власним бажанням закріплено Кодексом законів про працю (ст. 38 Кодексу законів про працю України). Там сказано, що працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.

А відповідно до Закону про господарські товариства призначення і звільнення директора - це компетенція загальних зборів засновників. Але в даному випадку, пріоритет мають права найманого працівника, тобто директора. Зокрема право на звільнення за власним бажанням.

Процедура звільнення

Звільнення директора з власної ініціативи відбувається наступним чином. Спочатку директор пише заяву на ім'я підприємства і відправляє його рекомендованим листом. З описом документів, що відправляються і з повідомленням про вручення листа, за місцем реєстрації засновників. Опис і квитанції про відправлення листа потрібно зберегти.

Також, ми рекомендували б разом з даною заявою відправляти і повідомлення про скликання загальних зборів засновників. Адже загальні збори учасників товариства повинні скликатися також і на вимогу виконавчого органу (ст. 61 Закону про господарські товариства).

Через два тижні, згідно з Кодексом законів про працю, директор повинен бути звільненим з посади. Відповідальність за це покладається на засновників. Також, вони зобов'язані провести реєстраційні зміни і привести дані в Єдиному державному реєстрі у відповідність.

Якщо ж засновники не отримали лист із заявою про звільнення, або не провела реєстраційні зміни в установлений законом термін - директор продовжує числитися в реєстрі, в податкову службу і в фондах виконавчим органом. Відповідно продовжує нести відповідальність за діяльність, подачу звітності, сплату податків та ін.

Звернення до суду Львів

З цього, директор має право звернутися до суду, і в судовому порядку здійснити зміни в реєстрі. До суду потрібно подати позов, додати документи, що підтверджують намір директора звільниться і документи, що підтверджують відправлення листа. Також, потрібно сплатити судовий збір та докласти квитанцію. Розмір судового збору в даному випадку буде становити 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних громадян.

Після розгляду справи і винесення рішення суду, потрібно звернутися в реєстраційну службу з даним рішенням. На його підставі - державний реєстратор буде зобов'язаний внести зміни до реєстру.

Додаткові послуги

Також, компанія Олсон надає послуги, пов'язані з купівлею-продажем готових ТОВ, реєстрацією, внесенням змін і ліквідацією підприємств в державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

У разі виникнення будь - яких додаткових питань, ми допоможемо Вам у їх вирішенні в найкоротші терміни.

ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чи може іноземець бути директором Компанії в Україні?

Згідно законодавства, нерезиденти можуть бути керівником компанії (ТОВ) тільки після отримання дозволу на працевлаштування.

• Хто приймає рішення про зміну керівника на підприємстві?

Зміна керівника проходить за рішенням учасників(ка), засновників(ка), власника(ків), акціонерів, згідно процедури вказаній в Установчих документах та згідно чинного законодавства.

• Які документи необхідно подати державному реєстратору для зміни Керівника?

До державного реєстратора подається наступний пакет документів: 1. Рішення/Протокол, про зміну керівника; 2. Реєстраційна заява; 3. Квитанція про сплату державного мита.