Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання статусу неприбуткової організації у Львові

2000 грн 15 днів

Отримання статусу неприбуткової організації у Львові

Неприбуткова організація – це організація, головною метою діяльності якої є не отримання доходу, а певного результату. Неприбуткова організація може пов’язати діяльність з громадськими роботами (ОСББ, дачні, гаражні кооперативи), благодійністю, меценатством, захистом окремих прошарків населення, релігією тощо. Для того, щоб організація була звільнена від податків на прибуток обов’язково необхідно отримати статус неприбуткової організації.

Наша юридична компанія надасть професійну допомогу з отримання статусу неприбуткової організації у Львові. Кваліфіковані фахівці мають чималий досвід роботи, відповідні знання та налагоджені зв’язки з державними органами для ефективного та швидкого розв’язання питання.

Отримати статус неприбуткової організації можна у територіальному органі податкової інспекції. Для цього необхідно подати до органу відповідний пакет документів.

Своєю чергою податкова інспекція перевіряє надані документи, після їх перевірки виноситься рішення про привласнення організації тієї чи іншої ознаки неприбуткові. А потім вноситься інформація про неприбуткову організацію до реєстру.

До неприбуткових організацій, які відповідають встановленим законодавчим вимогам та не є платниками податку відносяться політичні партії, пенсійні фонди, об’єднання юридичних осіб, бюджетні установи, асоціації власників житлових будинків, професійні спілки тощо.

Для отримання статусу у Львові територіальному органу податкової інспекції необхідно подати:

  • копію паспорта та Індивідуального податкового номера платника ПДВ директора, а також бухгалтера, якщо така посада передбачена в організації;
  • нотаріально завірений статут організації;
  • довідки статистики;
  • копії виписки з ЄДР;
  • банківські реквізити.

Після розгляду документів і позитивного рішення територіальний орган податкової інспекції вносить організацію до реєстру.

Отримання статусу неприбуткової організації Львів – процес, який вимагає відповідального підходу та набору необхідних знань і навичок роботи з державними органами. Саме тому, довірившись нашим фахівцям, ви зможете зекономити дорогоцінний час, уникнете бюрократичної тяганини та мінімізуєте можливість відмови. Ми надамо вичерпні консультації, допоможемо підготувати документи, передамо пакет документів до органу та отримаємо свідоцтво про внесення до реєстру. Після чого ви отримаєте документи на руки.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Як повинні використовуватись доходи неприбуткової організацій?

Доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами. Доходи неприбуткових релігійних організацій використовуються також для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги, здійснення благодійної діяльності, милосердя.

• Які організації можуть будуть віднесення до неприбуткових?

До неприбуткових організацій, що відповідають вимогам цього пункту і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені: бюджетні установи, громадські об’єднання, політичні партії, творчі спілки, релігійні організації, благодійні організації, пенсійні фонди, спілки, асоціації та інші об’єднання юридичних осіб, житлово-будівельні кооперативи, дачні (дачно-будівельні), садівничі та гаражні (гаражно-будівельні) кооперативи (товариства), інші юридичні особи, діяльність яких відповідає вимогам Податкового кодексу.