Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Емісія цінних паперів (акцій)

дог. грн дог.

Емісія цінних паперів. Акцій

Емісія являє собою послідовні дії емітента, які встановлюються законодавством України щодо випуску та подальшого розміщення емісійних цінних паперів.

Емісійні цінні папери – це папери, які засвідчують однакові права їх власників у межах одного випуску відповідно до особи, яка бере на себе відповідні зобов'язання (емітент).

Емісія цінних паперівє обов’язковою процедурою при реєстрації акціонерного товариства. Окрім цього займатися випуском цінних паперів, акцій можуть фірми, які вже працюють та хочуть залучити інвесторів.

Але для того щоб здійснити емісію цінних паперів (акцій) важливо пройти передбачену законодавством процедуру. Кваліфіковані фахівці юридичної компанії «ОЛСОН» готові надати професійні послуги, які допоможуть провести емісію цінних паперів у Львові швидко та успішно.

Адже дана процедура має багато нюансів та тонкощів, тому самостійно пройти її буде непросто, оскільки не підготовленій людині важко опиратися бюрократичній машині. Саме тому оптимальним варіантом буде звернення до професіоналів.

 Реєстрації емісії цінних паперів (акцій) обов’язкова процедура, яка вимагає професійного та відповідального підходу. Дана процедура складається з певних етапів, в саме:

  • проведення установчих зборів, на яких має бути прийняте рішення про випуск цінних паперів;
  • підготовка необхідного для реєстрації пакета документів;
  • подача комплекту документів до реєстраційного органу – НКЦБФР (Національна комісія з цінних паперів і фондових ринків);
  • постанова про емісію цінних паперів (акцій);
  • оформлення необхідних документів з випуску цінних паперів у держорганах;
  • відкриття банківського рахунку;
  • сплата державного мита;
  • безпосередня реєстрація у державного реєстратора;
  • публікація відомостей про випуск цінних паперів у засобах масової інформації.

Після проходження реєстрації Ви отримаєте зареєстрований статут, а також проспект щодо випуску цінних паперів та свідоцтво про проходження реєстрації.

Фахівці юридичної компанії «ОЛСОН» нададуть комплексні консультації, візьмуть на себе зобов’язання з підготовки та подання необхідного для реєстрації пакета документів та гарантують повний супровід. Тому звертаючись до нас Ви гарантовано отримаєте позитивний результат при цьому зекономите дорогоцінний час та позбудетесь зайвих клопотів та переживань.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Яка мета здійснення емісії цінних паперів?

Емісія цінних паперів здійснюється емітентами з однією з таких цілей: - Формування первинного статутного капіталу при заснуванні акціонерного товариства; - Зміна величини статутного капіталу акціонерного товариства; - Консолідація або дроблення раніше випущених цінних паперів; - Реорганізація акціонерного товариства або інших форм юридичних осіб (при перетворенні в акціонерне товариство); - Зміна обсягу прав, що надаються раніше випущеними цінними паперами господарського товариства; - Поповнення власного капіталу (залучення непозикових інвестицій); - Залучення позикових інвестицій.

• Хто може проводити емісію цінних паперів?

Емісію акцій мають право проводити акціонерні товариства (закриті або відкриті)