Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Захист у справах з бурштином

дог. грн дог.

Захист у справах з бурштином, Адвокат

В Україні діє Закон, який регулює будь-які відносини (економічні, екологічні, правові тощо) пов’язані з користування видобутком, зберіганням, обробкою, перевезенням бурштину для того, щоб не допустити несанкціонований видобуток каміння, а також забезпечити вимоги розвитку галузі видобутку та обробки бурштину, зайнятості населення у цій галузі, охорони довкілля.

Також в Україні діє закон, який легалізує видобуток бурштину на території країни. Згідно з законом, який був ухвалений наприкінці 2020 року, передбачено єдині дозволи на вивчення надр з можливістю їх подальшого видобутку строком на 5 років і за умови, що розмір ділянки не перевищує 10 гектарів. За порушення цих вимог вводиться відповідальність і компенсації за завдані державі збитки.

Водночас Стаття 240-1. Незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, перероблювання бурштину вводить кримінальну відповідальність за порушення вимог видобутку бурштину на території України. Згідно зі статтею передбачаються штрафи, обмеження волі та позбавлення волі в залежності від тяжкості злочину.

Тому якщо вам необхідний захист у справах з бурштином краще за все звернутися за професійною допомогою. Наш адвокат із захисту у справах з незаконним видобуванням, збутом, придбанням, передачею, пересиланням, перевезенням, перероблюванням бурштину має чималий практичний досвід роботи для того, щоб гідно представляти та відстоювати ваші інтереси.

Адвокат по Бурштину зможе швидко оцінити ситуацію, ознайомитися та проаналізувати матеріали кримінальної справи для швидкої та ефективної побудови лінії захисту. Тому якою б не була складною ситуація наш спеціаліст зможе знайти оптимальний вихід із неї.

Звертаючись до нас за допомогою ви можете гарантовано розраховувати на конфіденційність, комплексні консультації з питань справи, невідкладну допомогу, повний супровід на кожному етапі розгляду справи. А також на допомогу у підготовці та подачі апеляційної скарги на вирок суду першої інстанції, безпосередню участь при апеляційному розгляді кримінальної справи тощо.

Але варто відзначити, що важливу роль в успішній роботі адвоката відіграє час, тому не зволікайте, а одразу звертайтесь за допомогою. При чому до моменту, коли ваш адвокат візьметься за справу ні в якому разі не підписуйте будь-яких документів, не давайте пояснень без присутності вашого захисника та не погоджуйтесь на послуги безоплатного фахівця.

Захист у справах з бурштином є доволі специфічним і вимагає набору відповідних знань, компетенції та навичок. Адвокат бурштин, завжди тримає руку на пульсі, слідкує за всіма тенденціями, які відбуваються в українському законодавстві та чітко розуміє специфіку роботи правоохоронних і судових органів. Все це сприяє ефективній роботі фахівця та досягнення оптимального результату, який максимально задовольнить клієнта.

Звертаючись до нас, ви отримаєте надійного, кваліфікованого захисника, який прикладе максимум зусиль для того, щоб під час розгляду справи, ведення слідства були дотриманні права клієнта. А також зробить все необхідне для доказу невинуватості, скорочення терміну покарання, оскарження вироку, змінення статусу тощо.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.