Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Розірвання шлюбу

від 500 грн дог.

Розірвання шлюбу у Львові

Послуги адвоката при розлученні стають все більш затребуваними. І це зрозуміло, адже сімейні пари намагаються зробити шлюборозлучний процес більш цивілізованим. В такому випадку консультація юриста по розлученню допомагає правильно вибудувати свої вимоги, грунтуючись на нормах закону. Адвокат зі шлюборозлучних процесів допоможе клієнтові отримати належний і при цьому не виставляти захмарних вимог, які продиктовані бажанням помститися.

Юрист з розлучень до того ж ще й психолог, який направляє хід думок своїх клієнтів в правове русло. Допомога адвоката при розлученні полягає не тільки в написанні процесуальних документів, а й емоційної підтримки. Знаючи, що за спиною завжди стоїть адвокат з розлучень, клієнт відчуває себе впевненіше, особливо в тих випадках, коли мова йде про жертви сімейного насильства.

У нашій практиці розірвання шлюбу від початку до кінця процесу займає трохи більше місяця, і його вартість «від А до Я» буває різна, крім випадків з аліментами і розділом майна. Все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

Документи необхідні для розірвання шлюбу в суді

Розгляд справ зі шлюборозлучних процесів стало більш ретельно і скрупульозним. Для того щоб суд відбувся швидко і не затягувався на невизначений час, позивач повинен надати повний пакет документів:

  • квитанції про оплату держмита;
  • позовну заяву про розірвання шлюбу;
  • свідоцтво про укладення шлюбу (оригінал + копія);
  • паспорт громадянина України від позивача (ксерокопія всіх сторінок).

Якщо за час спільного життя в шлюбі з'явилися діти, і на момент подачі заяви їм не виповнилося 18 років, необхідно додати копії їхніх свідоцтв про народження.

Терміни шлюборозлучного процесу

Терміни шлюборозлучного процесу залежатимуть від того, в якій інстанції буде проводитися процедура. Наприклад, якщо буде відбуватися розлучення в суді, то, по-перше, вам доведеться почекати близько однієї або двох тижнів, щоб суд розглянув вашу заяву і призначив дату засідання. Сімейний кодекс зобов'язує суддю винести своє рішення протягом одного місяця після проведеного процесуального процесу. Максимальний термін становить 90 днів. Відповідно максимальний термін процедури розлучення - майже чотири місяці. Розлучаючись через РАГС за спільною згодою, процес розлучення відніме у вас не більше одного місяця.

Розірвання шлюбу- це не тільки складна юридична процедура, але й глибока психологічна травма. У цей період без п'яти хвилин колишнє подружжя перебувають у стані морального напруги, яке досить часто не дає їм можливості оцінити ситуацію адекватно. Емоції ніколи не допоможуть вирішити складну сімейну ситуацію. Саме тому дуже важливо раніше звернутися до грамотного юриста.

Юрист візьме на себе всі обов'язки зі складання та подання заяви. А при необхідності наш адвокат з розлучень буде представляти ваші інтереси під час шлюборозлучного процесу на всіх судових засіданнях. При такому підході оформити розлучення буде не тільки психологічно комфортніше, але і результат буде відповідати вимогам закону, до того ж, що будуть враховані вимоги обох сторін. Оскільки розлучення в Україні став частим явищем, з'явилася окрема категорія юристів - адвокати з розлучень, які спеціалізуються саме на цьому виді цивільних правовідносин. В г. Киев наша компанія зібрала під своїм початком досвідчених професіоналів, готових допомогти вам розлучитися з дружиною або з чоловіком без болісних і принизливих скандалів. Консультація юриста по шлюборозлучному процесу дозволить правильно подати на розлучення і при цьому максимально захистити свої майнові інтереси і інтереси своїх дітей. Адвокат по розлученню від нашої компанії допоможе провести процедуру цивілізовано і таким чином, щоб в майбутньому це не викликало спроб переглянути досягнуті угоди.

Адвокат по розлученню від ЮК «Олсон»

В активі нашого юридичного об'єднання безліч успішно вирішених справ, що стосуються розлучень. Головне завдання, яке ставить перед собою адвокат по шлюборозлучному процесу компанії «Олсон» - це оперативне, професійне надання правового захисту у Львові, грамотних юридичних консультацій, і отримання бажаного результату в процесі судового розірвання шлюбу. Більшість подружжя зазвичай не потребують послуг, які надає шлюборозлучний юрист. До фахівців цієї галузі права звертаються, якщо ситуація дійсно вимагає професійного дозволу і будь-які помилки в цьому випадку неприпустимі.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.