Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліквідація Благодійного фонду Львів

7000 грн від 3 міс

Ліквідація Благодійного фонду у Львові

Благодійний фонд представляє собою організацію діяльність якої направлена на благодійну допомогу на добровільній основі в таких сферах, як освіта, охорона здоров’я, культура, спорт та інших. Головною особливістю таких фондів є те, що засновники, члени управління не мають права отримувати прибуток від діяльності та розподілю вати його між собою.

Правове забезпечення подібних організацій прописане ЗУ «Про благодійну діяльність та благодійні організації». Також варто зазначити, що благодійний фонд набуває прав та обов’язків юридичної особи з моменту державної реєстрації. Тому і питання його ліквідації має бути врегульоване відповідно до законодавства України.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги по закриттю благодійного фонду у Львові. Якщо Ви зіштовхнулись з проблемою неприбутковості діяльності фонду тобто не маєте змоги утримувати офіс, працівників, оплачувати комунальні послуги і т.д. Відповідно Вам знадобиться кваліфікована допомога, адже процес припинення діяльності юридичної особи має цілу низку нюансів та повного поглиблення в справу.

Юридична компанія «OLSON» може запропонувати вирішення питання по припиненню діяльності благодійного фонду у Львові за допомогою:

  • реорганізації тобто здійснення передачі усіх обов’язків і прав правонаступникам;
  • повної ліквідації.

 Ліквідація благодійного фонду Львів є дуже копіткою, довготривалою процедурою, яка вимагає чіткого виконання всіх пунктів від збору необхідної документації до створення ліквідаційної комісії та багаторазових відвідувань державних установ. А також треба мати хорошу юридичну підготовку. Саме тому звернення до компетентних спеціалістів дає змогу уникнути можливих неприємностей та втрати часу.

Наша команда фахівців «ОЛСОН» гарантує ліквідацію благодійного фонду у Львові під ключ найбільш оптимальним шляхом та з мінімальною залученням клієнта до процесу.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.