Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Визнання недійсною угоди на землю

дог. грн дог.

Визнання недійсною угоди на земельну ділянку Львів, Область, Регіон

Укладання угоди на землю як і будь-якої іншої угоди, договору, контракту полягає в отриманні сторонами угоди певного (бажаного) результату. Досягнення результату буде можливим тільки за умови того, що угода на землю відповідає чинним вимогам законодавства.

Але інколи виникають ситуації, коли Ваша земля була відчужена якимось незаконним шляхом, угода була проведена з порушеннями (Вас фактично обдурили), Ваша земля чи розташовані на ній споруди були незаконно здані в оренду чи реалізовані. Ці та інші випадки можуть послужити підставою для позову до суду щодо визнання недійсною угоди на землю.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з вирішення земельних спорів. Наші кваліфіковані фахівці мають за плечима великий практичний досвід розв’язання земельних питань будь-якої складності. Саме тому звертаючись до нас за допомогою Ви зможете захистити свої права та в рази підвищити ймовірність позитивного для себе судового рішення.

Адже подібні види позову необхідно подавати до суду, звичайно, якщо є реальні підстави вважати, що угода на землю була проведена з порушеннями. Наші юристи візьмуть на себе зобов’язання з підготовки позову, пошуку аргументів та доказів, які будуть найбільш оптимальними для пред’явлення у суді.

Спираючись на статтю 215 Цивільного Кодексу України недійсність угоди на землю обумовлюється наявністю наступних дефектів (порушень):

  • зміст угоди не відповідає чинному законодавству;
  • угода була укладена з недотриманням форми;
  • особа, яка складала угоду робила це під примусом сторонніх – дефекти волі;
  • угоду було укладено особою, яка не має права брати участь в її укладанні;
  • угода була укладена батьками чи усиновителями, яка суперечить інтересам неповнолітніх або дітей, що не працюють;
  • угода не спрямована на реальне настання правових наслідків, які обумовлені нею.

Визначають декілька видів недійсних угод. До перших належать нікчемні – це угоди недійсність яких була доведена в суді. Нікчемні угоди є недійсним через невідповідність їх вимогам закону, вони не потребують визнання їх судом. До других відносять оспорювані угоди їх недійсність прямо не встановлена законом, але одна зі сторін угоди заперечує їх дійсність на підставах, які встановлені законом. Оспорювану угоду можна визнати недійсною лише за рішенням суду.

Компетентна юридична допомога від наших юристів та адвокатів щодо визнання недійсною угоди на землю допоможе Вам відстояти свої права та досягти позитивного результату в суді.

Звертаючись до нас Ви гарантовано отримаєте комплексні консультації, а також допомогу в підготовці позовної заяви до суду, пошуку залізобетонних аргументів та при необхідності їх підтвердження шляхом експертиз, супровід у суді під час судового розгляду чи повний супровід на кожному етапі процесу.

  Адвокати юридичної компанії «ОЛСОН» завдяки багаторічному та успішному досвіду у розв’язанні питань земельного права зможуть абсолютно законним шляхом відстояти ваші права та домогтися справедливого результату.Ми станемо Вашими надійними та ефективними партнерами.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.