Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліквідація ТОВ, ПП Львів

8000 грн від 3 міс

Ліквідація ТОВ, ПП у Львові

Потребуєте Позбутися Компанії (Фірми, Підприємства), Ми маємо, що Вам запропонувати у Львові та регіонах України. Закриття підприємства дозволить позбутися зайвого багажу та звільнить час та надасть можливості зайнятися іншим напрямком бізнесу.

Існує кілька причин, за якими може відбуватися закриття ТОВ у Львові. Серед найпоширеніших є: банкрутство організації, а також боргові зобов'язання перед кредиторами або іншими державними органами.

При прийнятті такого рішення не варто поспішати і слід проконсультуватися у фахівця, як правильно ліквідувати підприємство. В нашій державі такий процес може затягнутися на довгі місяці, особливо в тому випадку, якщо проводити його самостійно.

Ліквідація ТОВ (ТзОВ) Львів - це сукупність певних процедур, спрямованих на припинення діяльності підприємства без передачі прав і обов'язків іншій особі.

Цей процес регулюється нормами Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, а також спеціальним законом - «Про державно реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Припинити діяльність ТОВ у Львові можна в кількох випадках. 

  • за рішенням засновників або за рішенням суду (або іншої уповноваженої на це державного органу, наприклад, Антимонопольного Комітету України).

Отже, що ж необхідно для ліквідації ТОВ у Львові?

Перше, що потрібно зробити, зібрати загальні збори засновників (акціонерів) і прийняти рішення про ліквідацію компанії. Це рішення повинно бути винесено у формі письмового документа.

Після цього, слід подати відповідні документи державному реєстратору та сплатити обов'язковий внесок у встановленій сумі. Потім проводяться всі розрахунки з кредиторами, процедура зняття ТОВ  у Львові з держреєстрації та фактична ліквідація організації.

Цей процес є досить складним і трудомістким, тому, для того, щоб убезпечити себе, краще звернутися до професіоналів в даній сфері. Таких фахівців пропонує юридична компанія Олсон, яка має багаторічний досвід роботи в даному напрямку.

Наші юристи підготують всі необхідні документи і нададуть кваліфіковану допомогу у вирішенні питання про те, як правильно ліквідувати ТОВ.

Адвокати та юристи компанії нададуть наступні послуги:

- ліквідація тов за рішенням власника у Львові;

- ліквідація тов за рішенням суду;

- ліквідація, підприємство у Львові, яке має борги перед державними органами;

- ліквідація підприємства методом продажу корпоративних прав;

- експрес ліквідація;

- проведення закриття будь-якого підприємства «під ключ».

Юридична Компанія  ОЛСОН забезпечить тільки якісне та швидке проведення такої процедури, як припинення юридичної особи. Компанія, яка звернулася до нас, отримає виключно висококласне обслуговування та індивідуальний підхід. Адже наше головне завдання - вирішити всі Ваші проблеми!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Варіанти закриття компаній?

-Закриття за рішенням власника;
-Ліквідація за рішенням суду;
-Експрес ліквідація (продаж корпоративних прав);
-Банкрутство;