Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Супроводження угод з придбання прав на землю Львів

дог. грн дог.

Супровід угод з придбання прав на земельні ділянки (договори купівлі-продажу, оренди, концесії, користування, управління)

Земельне право України – це величезна сукупність різних правових норм, які направлені на врегулювання відносин пов’язаних з одержанням, використанням та обігом земель. І зіштовхуючись з питаннями придбання прав на земельні ділянки не підготовленій людині надзвичайно складно самостійно розібратися у ситуації, пройти бюрократичну тяганину та ін.

Саме тому краще за все звернутися за кваліфікованою допомогою. Юридична компанія «ОЛСОН Львів» надає професійний супровід угод з придбання прав на земельні ділянки (договори купівлі-продажу, оренди, концесії, користування, управління). Наші висококваліфіковані мають великий практичний досвід у розв’язанні земельних питань будь-якої складності, гарантують конфіденційність, оперативність та позитивний результат у розв’язанні поставлених клієнтом правових завдань. Також кожен клієнт звертаючись до нас гарантовано отримує комплексні консультації та всебічну підтримку.

Придбання права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється на підставі Земельного Кодексу України.

Найбільш поширеною формою придбання прав на земельні ділянки є договір купівлі-продажу. Договір купівлі-продажу земельної ділянки являє собою угоду між продавцем і покупцем про те, що продавець зобов'язується передати, а покупець прийняти та оплатити вартість майна. Договір оформлюється в письмовому виді та в обов’язковому порядку засвідчується у нотаріуса.

Документ повинен містити наступні дані:

  • повні дані про осіб, які є учасниками угоди;
  • предмет угоди, його кадастровий номер;
  • ціну, термін і порядок передачі оплати;
  • умови передачі землі в натурі (на місцевості);
  • обов'язки учасників угоди;
  • зобов’язання кожної зі сторін у разі невиконання умов продажу.

Договір як правило підписують обидві сторони. Також на підставі довіреності замість покупця та продавця підписати договір купівлі-продажу можуть довірені особи.

Наші компетентні юристи допоможуть підготуватися до договору купівлі-продажу земельної ділянки, зібрати необхідний пакет документів.Необхідно підготувати паспорта, ідентифікаційні коди, документи на ділянку, звіт про його експертну грошову оцінку, а також витяг з ДЗК (Державний земельний кадастр).

Також звертаючись до нас Ви зможете мінімізувати можливість виникнення ризиків, що допоможе зберегти нерви, кошти та уникнути в майбутньому земельних спорів.

Оренда земельної ділянки являє собою строкове, платне володіння, користування землею на підставі укладеного договору. Стати орендарем землі може фізична, юридична особа України, особа без громадянства, іноземна юридична особа, іноземна фізична особа та міжнародне об'єднання чи організація. Також орендарями земельних ділянок можуть бути й іноземні держави.

Наші фахівці допоможуть з оформленням оренди земельної ділянки, візьмуть на себе зобов’язання з підготовки необхідних документів, гарантують повний супровід на кожному етапі та виконання вимог, які прописані у чинному законодавстві України.

Концесія як формапридбання прав на земельні ділянки являє собою договір, який укладається державою з приватним підприємцем, монополією, іноземною фірмою про передачу в експлуатацію на певних умовах земельних угідь з правом будівництва споруд, видобутку корисних копалин і т.д. Наші спеціалісти допоможуть з оформленням концесії земельної ділянки в максимально можливі короткі терміни.

До інших форм придбання прав на земельні ділянки відносяться користування та управління, які також потребують юридичного супроводу, адже мають безліч нюансів та підводних каменів.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» надасть кваліфікований юридичний супровід угод з придбання прав на земельні ділянки (договори купівлі-продажу, оренди, концесії, користування, управління) у Львові. Співпрацюючи з нами Ви зможете в реальні терміни отримати бажану земельну ділянку без зайвих переживань, бюрократичної тяганини та ризиків.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.