Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання візи в Австралію у Львові

- грн дог.

Як отримати візу в Австралію у Львові?

Необхідні документи для отримання візи в Австралію

Залежно від категорії запитуваної візи і цілей Вашої поїздки Консульство потребують ті чи інші документи. До їх підготовці слід підійти з усією відповідальністю, адже саме на підставі пакету документів приймається рішення.

Зверніть увагу, що кожен документ повинен бути професійно переведений на англійську мову. Якщо оформляється віза в Австралію для українців онлайн, то всі документи потрібно відсканувати і надіслати разом з анкетою та заявою.

Чи важко отримати візу в Австралію?

Щоб отримати візу для українців в Австралії, необхідно звертатися в Australian High Commission в Лондоні. Зробити це можна поштою, що створює певні труднощі і подовжує терміни розгляду заявки. Однак є більш простий спосіб: оформлення австралійської візи онлайн. Для цього необхідно зареєструватися на сайті Консульства, оформити заяву, заповнити анкету і відсканувати весь пакет документів, підготовлений для певної категорії візи. Якщо не допускати помилок і неточностей, то ймовірність отримання візи в Австралію буде високою. Хочемо нагадати, що рішення приймає тільки візовий офіцер на підставі безлічі факторів.

Які бувають візи в Австралію?

Візи в Австралію діляться на два види: тимчасові (коротко- і довгострокові) і постійні. Як правило, апліканти звертаються за тимчасовими візами, які в залежності від категорії дають право:

  • подорожувати,
  • відвідувати друзів або родичів,
  • вчитися,
  • працювати або стажуватися,
  • здійснювати ділові поїздки тощо.

Як оформляється віза в Австралію для українців онлайн?

Незважаючи на те, що в нашій країні немає Консульства, віза в Австралію для громадян України може оформлятися так само просто і швидко, як і для громадян інших країн. Для цього потрібно скористатися можливістю її оформлення онлайн. Щоб зробити це, весь пакет документів в відсканованому вигляді разом із заповненою анкетою та заявою подається через сайт. ДаліслідсплатитивізовийзбіркартоюVisa, American Express, MasterCard, JCB International абоDiners. Повідомлення про прийняте рішення приходить на електронну пошту, вказану при реєстрації на сайті. У разі позитивної відповіді візу можна роздрукувати окремо, так як в паспорт вона не проставляється. При перетині кордону в кінцевому пункті, Австралія, віза з'явиться в електронній базі даних і буде прив'язана до інформації про Ваш закордонному паспорті.

Багаторазова віза в Австралію (мультивіза)

Для відвідування «зеленого континенту», як правило, видається одноразова віза. При цьому термін перебування в країні визначається Консульством. Залежно від обраної категорії термін дії візи може становити 3, 6 і 12 місяців.

Переклад документів для візи до Австралії

Консульство Австралії вимагає, щоб всі документи, надані заявником незалежно від категорії візи, були оформлені англійською мовою. При цьому віза в Австралію для українців оформляється при наявності обов'язкової нотаріального засвідчення деяких документів. Ми рекомендуємо всі документи, які можливо, відразу ж оформляти англійською мовою, що допоможе заощадити і час, і гроші. Це можуть бути довідки з місця роботи, банку тощо.

Анкета для візи до Австралії

Анкета для оформлення візи будь-якої категорії заповнюється англійською мовою. Вона складається з близько 100 питань, що стосуються інформації про Вас і майбутню поїздку. Звертаємо увагу, що віза в Австралію для громадян України видається тільки при коректному заповненні анкети.

Посольство Австралії в Україні

Щоб отримати візу, українцям слід звертатися в Австралійську Високу Комісію, що знаходиться в Лондоні. Це обумовлено тим, що на території нашої країни не представлено Консульство Австралії. Гарна новина полягає в тому, що австралійську візу можна отримати онлайн, що значно прискорює і спрощує процедуру.

Медична страховка для візи до Австралії

Обов'язковою вимогою для заявників, які досягли 75 років, є наявність медичної страховки, що діє весь період перебування на території Австралії.

Як дізнатися, чи готова віза в Австралію?

При оформленні електронної візи в Австралію інформація про прийняте рішення надходить на вказану в анкеті email. У разі позитивної відповіді до листа додається файл з електронною візою, який можна роздрукувати, а потім пред'явити при перетині кордону. При відмові в листі вказуються причини такого рішення

Багатий досвід наших фахівців допоможе Вам знайти відповідь на питання «Як виїхати в Австралію?». Після ознайомлення з наявними документами, цілями поїздки, історією подорожей і іншими факторами ми допоможемо знизити ризик отримання відмови. Навіть на етапі визначення категорії візи Вам буде потрібна допомога клмпанії Олсон у Львовіадже помилки тут призводять до негативної відповіді.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.