Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Складання шлюбного договору

від 500 грн дог.

Складання шлюбного договору

Складання шлюбного контракту у Львові

Інститут шлюбного контракту (складання договору) існує вже давно в Європейських країнах і США, де користується величезною популярністю. Що стосується України, то у нас таке поняття було закріплено законодавчо більше 20 років тому Законом «Про знесення змін до Кодексу про шлюб та сім'ю України». Але, даними законом не був врегульовано укладення шлюбного контракту.

Згідно з новим Сімейного Кодексу України ст. 92 передбачено поняття шлюбного договору, яким є письмова угода двох осіб, які бажають вступити в шлюб. Крім того, укладення шлюбного контракту може мати місце і серед подружжя, які вже перебувають у шлюбних відносинах.

В даний час законодавець вказує на те, що шлюбний договір, складання якого відбувається між майбутнім подружжям, один з яких є неповнолітнім, вимагає письмової згоди батьків або піклувальників неповнолітнього. Така згода має бути нотаріально завіреним.

Така угода між подружжям (майбутніми і справжніми) може регулювати як майнові відносини сторін до вступу в шлюб, так і розпорядження ним після його розірвання.

Тенденція на шлюбний договір (висновок) в основному проявляється в тих сімейних парах, в яких певний стан і грошові ресурси має один з подружжя.

Це дозволяє убезпечити подружжя від тривалої процедури розподілу майна і дозволяє розійтися цивілізовано. Тому, більшість заможних молодих людей просять свою «другу половину» підписати шлюбний договір.

Сімейне законодавство України передбачає, що в шлюбному контракті може обумовлюватися термін його дії, а також термін, на який поширюються певні зобов'язання і майнові права. Але не багато хто користується таким правом і, звичайно, такий контракт діє безстроково.

Як і будь-яке інше угоду існує можливість і деякі підстави, щоб розірвати шлюбний договір. Подружжя має право за взаємної згоди звернутися до нотаріуса для того, щоб припинити всі умови договору.

Жоден з подружжя не може в односторонньому порядку відмовитися від шлюбного контракту. У разі неможливості виконання умов угоди з яких-небудь причин, один з подружжя може просити розірвання шлюбного контракту в судовому порядку.

Щоб уникнути неприємних інцидентів при складанні шлюбного договору краще звернутися за допомогою до фахівців - юристів, які з радістю допоможуть в складанні таких угод.

Юридична компанія «Олсон» пропонує послуги юристів вищої категорії, які знають всі тонкощі в оформленні таких правових документів.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний супровід при складанні шлюбного контракту, що дозволяємо клієнтам не порушувати права один одного і не вказувати в контракті умови, які суперечать законодавству.

Будь шлюбний контракт, складання якого передбачає чітке знання законів України, не може містити в собі наступні умови:

  • обмеження одного з подружжя в діє- або правоздатності (наприклад, не можна договором заборонити одному з подружжя працювати або навчається, і т.д.);
  • обмеження одного з подружжя по відношенню до виховання і участі в житті дітей (наприклад, не можна вказувати, з ким буде проживати дитина після розірвання шлюбу, або забороняти бачити дитину після розлучення);
  • не допускається укладення шлюбного контракту, в якому одні з подружжя ставитися в несприятливі умови, тобто не можна в договорі вказувати, що після розірвання шлюбу все майно переходити тільки до одного з подружжя.

Такі умови є підставою для визнання шлюбного договору недійсним. Звертаючись до нас за отриманням різних послуг або консультацій, ми гарантуємо повну конфіденційність і належне правове забезпечення своїм клієнтам.

Юристи компанії Олсон не тільки допоможуть правильно оформити документ, але і пояснять, як розірвати шлюбний договір.

Питання, які Часто Задають

• Для чого укладати шлюбний договір?

Він регулює виключно майнові відносини між подружжям, визначає їх матеріальні права і обов'язки у шлюбі та/або при розлученні. Основною метою шлюбного договору в Україні є врегулювання саме майнових (матеріальних) питань сім'ї, будь то користування майном, виплата боргів, погашення кредитів.

• Що можна прописати в шлюбному договорі?

Сторони у шлюбному договорі можуть визначати: • -правовий режим майна, яке дружина, чоловік передають для використання на спільні потреби сім'ї; • -правовий режим майна, подарованого подружжю у зв'язку з реєстрацією шлюбу; • -порядок користування житлом; • -права на утримання.

• Яка особа посвідчує шлюбний договір?

Статтею 94 Сімейного кодексу України передбачено, що шлюбний договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується. При цьому посвідчити шлюбний договір може як державний, так і приватний нотаріус.

• Коли шлюбний договір може бути укладеним?

Якщо шлюбний договір укладається до весілля, він набуває чинності у день реєстрації шлюбу. Якщо пара вже перебуває у шлюбі — з дня підписання.

• Що не може бути передбачено у шлюбному договорі?

Згідно з частиною третьою статті 93 Кодексу шлюбний договір не може регулювати особисті відносини подружжя, а також особисті відносини між ними та дітьми.