Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання візи в Ірландію у Львові

- грн дог.

Отримання візи в Ірландію у Львові

Чудова країна закохує в себе все більше українських туристів з кожним роком. І хоч Україна підписала прекрасний закон про виїзд Шенген зону без оформлення віз, Ірландія, на превеликий жаль, не входить в цю зону. Перед тим, як ви захочете відправитися в чудово красиву державу, варто ретельно продумати мету візиту, тому що отримати візу в Ірландію можливо по декількох категоріях:

 З - такий документ є короткостроковим. Це може бути поїздка з метою туризму, або ж у ваші плани входить отримати роботу в такій розвиненій державі, і ви відправляєтеся на співбесіду. Така категорія віз може бути тільки для одного відвідування країни, а може бути і на необмежену кількість в'їздів в країну.

 D - такий документ для тих щасливчиків, які вирішили змінити життя кардинально і переїхати в нову країну. І в такому випадку отримання візи до Ірландії оформляють з метою возз'єднання з сім'єю. Такий документ дозволить безперешкодно перебувати в країні протягом 3 місяців

Найчастіше візу оформляють з метою туризму. Але для благополучного отримання документа варто подбати про те, щоб ви добре були підготовлені для подачі документів в посольство. Якщо ви мрієте познайомитися з країною, туроператор Отус-Україна пропонує підібрати і придбати тур в Ірландію у нас, і проблем, труднощів з отриманням в'їзного документа у вас не буде.

Отримання візи в Ірландію: з компанією Олсон у Львові завжди простіше

Для в'їзду в різні країни існує багато різних умов. Ні, на жаль, можливості просто взяти квиток і потрапити в країну, про яку мрієте. Варто підготувати певний перелік документів, щоб оформити візу в Ірландію.

  • Закордонний документ і копія кожної сторінки, також паспорт повинен мати термін до закінчення дії не менше шести місяців.
  • Кольорові фотографії, зроблені не пізніше, ніж за три місяці до запланованої поїздки.
  • Ксерокопія всіх сторінок з відмітками внутрішнього документа.
  • Довідка з місця роботи, яка підтверджує стабільний дохід протягом півроку.
  • Виписка з банківської карти. Умови отримання візи до Ірландії, такі, що на рахунку вашому повинно бути не менше 70 євро на кожен день перебування в державі.
  • Звіт руху особистих коштів. Тобто гроші на вашому рахунку повинні бути задекларовані і мати джерело, звідки надійшли вони до вас.
  • Квитки в дві сторони, а також обов'язкова бронь готелю на кожен день, який ви будете перебувати в країні.
  • Довідка про спонсорство - такий документ є копією документа людини, який має можливість оплатити кожен день перебування в країні. Це може бути близький родич. Це на той випадок, якщо фінансова сторона ваших документів не відповідає нормам.

Це - перелік основних документів для отримання візи в Ірландію. Також, в консульському відділі посольства країни потрібно буде заповнити анкету на двох мовах, українською та англійською. Загалом, для успішного отримання візи до Ірландії, вам доведеться трохи позбирати папірців.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.