Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Аудиторські послуги Львів

дог. грн дог.

Аудиторські послуги Львів (послуги аудитора, аудиторські перевірки)

Робота будь-якого підприємства – це доволі складний процес, який потребує постійної підтримки та контролю. Неправильне функціонування його фінансових процесів може привести до дуже серйозних наслідків, які негативно позначаться на роботі компанії.

Аудиторські послуги являють собою перелік видів діяльності, які аудитори здійснюють для своїх клієнтів на договірній основі. Це сукупність процедур, за допомогою яких організація може максимально точно визначити стан своїх фінансово-економічних справ, а також отримати рекомендації щодо подальшого поліпшення своєї роботи.

Тому, якщо Вам необхідні аудиторські послуги (Львів) Ви можете звернутися за допомогою до юридичної компанії «Олсон». Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть професійні та незалежні аудиторські перевірки, а також супутні аудиторські послуги.

 Співпрацюючи з нами кожен клієнт гарантовано може розраховувати на конфіденційність, індивідуальний підхід, комплексні консультації та саме головне на швидке та компетентне розв’язання проблеми, яка буде поставлена.

Послуги аудитора Львів можуть знадобитися у разі необхідності оптимізації роботи організації у цілому чи деяких її відділів. Наші кваліфіковані фахівці мають достатньо необхідних знань і досвіду для того, щоб ефективно та швидко розв’язати такі проблеми, як:

  • перевірка професіоналізму бухгалтерської служби;
  • перевірка чесності партнеру по бізнесу;
  • перевірка діяльності адміністрації своєї компанії;
  • виявлення некоректної роботи чи функціональних розбіжностей у діяльності відділів підприємства;
  • проведення аналізу витрат підприємства і, по можливості, їх зниження;
  • виявлення наявних і запобігання можливих ризиків;
  • відстеження ефективності діяльності підприємства;
  • аналіз доходів і витрат у господарській діяльності;
  • виявлення необхідності прийняття у роботу нових технологій або програм;
  • при придбанні бізнесу необхідно упевнитися у чистоті та прозорості обліку компанії, яку планується купити тощо.

Аудиторські перевірки можуть бути декількох видів. До них можна віднести:

ініціативний аудит – це добровільний вид аудиторської перевірки, її ініціатором, як правило, виступає хтось із керівництва чи засновників компанії. Мета такої перевірки полягає у виявленні проблем підприємства у цілому чи окремого його відділу;

обов'язковий аудит – це вид аудиторської перевірки, який кожна компанія проводить щорічно відповідно до законодавства України. Така аудиторська перевірка обов'язкова для компаній з управління активами, недержавних пенсійних фондів, а також їх адміністраторів, фондових і фінансових компаній, страхового бізнесу. З 2020 року необхідність проведення обов'язкового аудиту річної фінансової звітності стосується і всіх інших представників бізнесу, крім мікропідприємств;

внутрішній аудит – це аудиторська перевірка, яка проводиться силами співробітників компанії. У її ході оцінюється ситуація фінансово-економічної сторони підприємства, а також формуються рекомендації щодо збільшення рентабельності бізнес-процесів;

зовнішній аудит – це аудиторська перевірка, яка здійснюється незалежними фахівцями після підписання договору з клієнтом. Цей вид аудиту необхідний для відбиття загальної картини фінансово-економічної ситуації компанії. У ході такої перевірки керівництву компанії надаються рекомендації щодо поліпшення роботи фінансової сторони підприємства.

Варто відзначити, що проведення внутрішнього аудиту супроводжується рядом труднощів. Найголовнішою проблемою є відсутність об'єктивності аудитора, а також недостатній його професіоналізм.

Окрім зазначених видів аудиторських перевірок, ми надаємо й інші аудиторські послуги у Львові, а саме експрес-аудит, перевірку фінансової звітності організації та інші супутні послуги.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте необхідний комплекс послуг в максимально короткий термін. Юридична компанія «Олсон» надасть аудиторські послуги у Львові компаніям будь-якої організаційної форми. Наші досвідчені фахівці оперативно та детально вивчать та проаналізують проблему, проведуть аналіз і нададуть висновки та рекомендації для оптимізації діяльності підприємства.

Також ми можемо запропонувати аудиторський супровід, який полягає у постійній допомозі Вашій компанії, ми будемо надавати фінансові консультації, перевірки й аудиторські аналізи. Такий підхід допоможе своєчасно виявити проблеми податкового та бухгалтерського обліку та знизити можливість податкових ризиків в умовах постійної зміни законодавства України.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Яка мета проведення Аудиту?

Основним завданням аудиту є надання власникам, керівництву підприємств та іншим користувачам фінансової інформації впевненості в тому, що фінансова звітність є достовірною і правильною. Такий підхід допоможе своєчасно виявити проблеми податкового та бухгалтерського обліку та знизити можливість податкових ризиків в умовах постійної зміни законодавства України.

• Що входить в послуги Аудитора?

Аудитор здійснює: 1) перевірку професіоналізму бухгалтерської служби; 2) перевірку чесності партнеру по бізнесу; 3) перевірка діяльності адміністрації своєї компанії; 4) виявлення некоректної роботи чи функціональних розбіжностей у діяльності відділів підприємства; 5) проведення аналізу витрат підприємства і, по можливості, їх зниження; 6) виявлення наявних і запобігання можливих ризиків; 7) відстеження ефективності діяльності підприємства; 8) аналіз доходів і витрат у господарській діяльності; 9) виявлення необхідності прийняття у роботу нових технологій або програм, тощо.