Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація ТОВ, Фірми, Компанії з Іноземним капіталом

8000 грн 3 дні

Реєстрація ТОВ, Фірми, Компанії з Іноземним капіталом

Реєстрація компанії (ТОВ) з іноземними інвестиціями, капіталом, засновниками у Львові

Іноземне підприємство - це унітарне або корпоративне підприємство з місцезнаходженням в Україні, яке створено відповідно до законодавства України. Капітал даного підприємства повністю або частково належить іноземним підприємцям. Здійснюється реєстрація ТОВ з іноземними інвестиціями в кілька етапів і містить доступну процедуру для компаній, власники яких зацікавлені в реєстрації бізнесу в межах України.

Присутність іноземного засновника у Львові - не є обов'язковою умовою при реєстрації компанії з іноземними інвестиціями. Варто зазначити, що в законодавстві України більше не передбачена така форма власності підприємства як «Підприємство з іноземним капіталом». Тому, як форми власності при реєстрації підприємства з іноземними інвестиціями ми будемо розглядати Товариство з обмеженою відповідальністю, мова про який піде далі.

Як здійснюється реєстрація фірми з іноземними інвестиціями і капіталом

Реалізується на основі форми власності ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю). Варто відзначити, що дана форма власності підприємства дозволяє вирішувати практично всі найбільш важливі завдання для іноземного власника-засновника. Як правило, перелік питань, при формуванні підприємства іноземним засновником, головним чином полягає в повному контролі фірми на території України за допомогою створеного підприємства. Більш того, ведення господарської діяльності в Україні, можливо, здійснювати за допомогою українських партнерів. Одним з головних переваг даної форми власності є відсутність відповідальності іноземного засновника щодо боргових зобов'язань, створених на базі підприємства.

 

Ключові особливості реєстрації компаній з іноземним капіталом

Законодавством України передбачено кілька правил про режим іноземного інвестування. Одним з них прийнято вважати захист інвестування. Важливо відзначити, що незалежно від обраної форми власності підприємства з іноземними інвестиціями, куди було здійснено інвестиційний процес у вигляді грошової суми, дані правила стосуються і Товариства з обмеженою відповідальністю, яке ми розглядаємо як форму власності, найбільш підходящу для компанії з іноземною участю. Розглянемо особливості формування статутного фонду підприємства з іноземними інвестиціями.

При формуванні статутного фонду, внесення грошових коштів іноземними підприємцями здійснюється валютою першої категорії. Передбачається внесення валюти - долари, євро і т.д. Існує можливість внесення грошових коштів української національної валютою (гривні). Для цього необхідно створити спеціальний рахунок іноземного інвестора і внести на нього іноземну валюту в доларах або євро і т.п. Після чого - доручити банку продати внесену валюту і виручену суму в гривнях зарахувати як внесок до статутного фонду підприємства, яке реєструється.

Що необхідно для початку реєстрації підприємства з іноземними інвестиціями?

Для Фізичних осіб:

  • Копія паспорта засновників і директора;
  • Копія податкового номера.

! Якщо у вас немає податкового номера України ми можемо його зробити.

Для Юридичних Осіб:

  • Документ, що підтверджує реєстрацію суб'єкта в країні реєстрації, легалізований відповідно до міжнародного права.

Також, нам необхідна наступна інформація:

  1. Назви ТОВ з Іноземним елементом;
  2. Юридична адреса у Львові; Ми можемо надати вам свою юридичну адресу!
  3. Види діяльності;
  4. Статутний капітал;

Юридична компанія Олсон може зробити «під ключ» весь пакет послуг, від отримання ІПН до посвідки на проживання в Україні.

Питання, які Часто Задають

• Що необхідно мати іноземцю щоб зареєструвати компанію в Україні?

Нерезидент (фізична особа) має мати Індивідуальний Податковий номер України і переклад закордонного паспорту.

• Який документ підтверджує факт реєстрації іноземної юридичної особи?

Витяг з Торгового, Банківського та інших реєстрів передбачених країною резиденства компанії, відповідним чином легалізований і перекладений.

• Який мінімальний статутний Капітал в Україні при реєстрації ТОВ (LLC)?

Законодавством України розмір мінімального статутного капіталу не визначено.

• З чого складається статутний Капітал ТОВ?

Статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю складається з вартості вкладів його учасників.