Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна директора Акціонерного Товариства

дог. грн дог.

Зміна директора Акціонерного Товариства Львів

Директор Акціонерного Товариства чи керівник являється виконавчим органом, який займається поточною діяльністю підприємства. Окрім питань, розгляд яких виноситься на загальні збори акціонерів товариства.

Директор товариства наділяється тими повноваженнями, які прописані в статуті. А саме:

  • має право підписувати фінансові, податкові звітності;
  • має право підписувати рахунки, платіжні доручення фірми;
  • має право укладати угоди, договори від імені товариства;
  • здійснювати інші повноваження, які не суперечать законодавству України.

Зміна директора Акціонерного Товариства необхідна, коли, наприклад, керівник не справляється зі своїми обов’язками, що негативно відбивається на роботі підприємства в цілому. Але може бути й безліч інших причин.

Зміна директора юридичної особи потребує рішення акціонерів товариства, обов'язкової державної реєстрації та повідомлення податкової. Юридична компанія «ОЛСОН» надасть професійні юридичні послуги. Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе зобов’язання щодо процедури зміни директора Акціонерного Товариства у Львові.

Зміна директора Акціонерного Товариства – це доволі трудомісткий процес, який потребує відповідних знань. Наші юристи допоможуть пройти процедуру правильно та швидко.

Спершу необхідно провести загальні збори, де буде прийнято рішення про зняття керівника з його посади. Готуються документи, де має бути вказано реквізити протоколу зборів чи заява про звільнення керівника. Крім цього, якщо це буде необхідно вказати пункт контракту або ж посилання на потрібну статтю КЗпП. Підписати ці документи має особа, уповноважена власником фірми або сам керівник.

Директор товариства в день свого звільнення має отримати заповнену трудову книжку, де повинна міститися причини через яку він був звільнений. Також він повинен отримати розрахунок.

Далі необхідно зареєструвати зміну директора Акціонерного Товариства. Для цього необхідно внести зміни до відомостей про юридичну особу, вони знаходяться в ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Для внесення змін необхідно подати до державного реєстратора відповідний пакет документів. Наші юристи нададуть консультації, повний юридичний супровід, підготують документи, подадуть до державного реєстратора та інших інстанцій, сплатять державне мито і в максимально можливий короткий термін проведуть процедуру.

Тому звертаючись до нас Ви зекономите час, зведете можливість помилок до мінімуму та уникнете зайвої бюрократичної тяганини.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які документи потрібні новому директору акціонерного товариства?

Майбутньому директорові особисто треба мати лише ксерокопію паспорту, товариство має також надати статут та виписку з ЄДР для внесення змін у них.

• Як замовити послугу?

Замовити послугу ви можете наступними способами: 1 Замовити послугу на сайті; 2 Зателефонувавши за телефоном 0677552556; 3 Написавши нам на Viber, WhatsApp, Telegram; 4 В нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Тершаківців 2а, оф. 110; 5 Написати нам на пошту olsonlviv@gmail.com