Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оскарження податкового повідомлення рішення

дог. грн дог.

Оскарження податкового повідомлення рішення Львів та Західний регіон

Ні для кого не буде секретом той факт, що будь-яка податкова перевірка має на меті виявити в діяльності підприємства похибки пов’язанні з несплатою до бюджету обов’язкових податкових платежів. У разі коли не буде виявлено порушень, то перевірка буде завершена довідкою, а якщо ж буде виявлений факт несплати податків, тоді буде складений акт. Який стане підставою для вручення повідомлення-рішення платнику податків.

Після того, як платник податків отримав податкове повідомлення-рішення, він може погодитися з ним та виконати його або ж оскаржити його. Оскаржити податкове повідомлення-рішення Львів можна в адміністративному порядку (досудовому) чи у судовому порядку.

Юридична компанія «Олсон» має великий та успішний досвід в оскарження ППР. Наші кваліфіковані спеціалісти мають достатньо знань, інструментів і ресурсів для того, аби схилити чашу терезів на Вашу користь.

Звертаючись до нас, кожен клієнт гарантовано отримає комплексні консультації, швидкий аналіз та оцінку справи для того, щоб побудувати безпрограшну стратегію захисту інтересів Вашого підприємства при оскарженні податкового повідомлення-рішення (Львів) як досудовому порядку, так і в суді.

Найчастіше податкове повідомлення-рішення виноситься у випадках, коли:

  • платником податків не була подана податкова декларація в установлені строки й це було виявлено під перевірки;
  • під час перевірки було виявлено факти порушення правил нарахування, утримання чи сплати податків і зборів до відповідних бюджетів;
  • дані перевірок податкового органу результатів діяльності показали  заниження/завищення суми податкових зобов'язань;
  • під час перевірки митних декларацій було виявлено заниження чи завищення податкових зобов'язань відбувалося у результаті митного контролю тощо;

Наші спеціалісти оцінивши перспективи справи клієнта, якщо для цього будуть вагомі підстави можуть розв’язати спір в адміністративному порядку. Для цього необхідно скласти скаргудо органу вищого рівня, який займається контролем. Строки подання скарги складають 10 робочих днів з того моменту, як було отримано податкове повідомлення-рішення.

Спираючись на довгу практичну діяльність, досудовий порядок оскарження, рідко, коли приносить бажаний результат. Але навіть така формальність є першим ступенем скасування податкового повідомлення-рішення.

Оскаржити ППР (податкового повідомлення-рішення Львів) у судовому порядку повинно відбуватися за місцеперебування платника податків або податкового органу в окружному адміністративному суді.

Звернутися до суду можна і пізніше 10 днів з моменту отримання повідомлення-рішення. У платника податків та його представників є 1095 днів – це термін позовної давності, який передбачається статтею 102 Податкового кодексу України.

Але особливу увагу тут варто звернути на правильне складання позовної заяви. Наші фахівці візьмуть на себе всі зобов’язання починаючи від складання заяви, підготовки всіх необхідних процесуальних документів і закінчуючи безпосереднім представленням Ваших інтересів у суді.

Наші юристи та адвокати врахують всі нюанси та деталі Вашої справи, розроблять ефективну стратегію та підготують разом з Вами достатньо інформації та фактів, які допоможуть відстояти Ваші інтереси у суді. Саме тому важливо аби у платника податків було якого більше документів, інформації.

Юридична компанія «Олсон» допоможе Вам розв’язати податковий спір на Вашу користь. Адже ми маємо все необхідне для ефективного оскарження податкового повідомлення-рішення у Львові. Тому якщо Ви потрапили у таку неприємну ситуацію, звертайтесь до нас, наш досвід, професіоналізм та відповідальний підхід будуть на Вашому боці.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що таке податкове ППР?

Податкове Повідомлення Рішення – це письмове повідомлення Податкової служби про обов'язок Суб'єкта сплатити суму зобов'язання, визначену ДПС у випадках Податковим Кодексом та іншими актами.

• Строки судового оскарження ППР?

Враховуючи строки давності у 1095 днів, платник податків має право оскаржити податкове повідомлення рішення в суді або інше рішення контролюючого органу.

• Строки Адміністративного оскарження ППР?

ППР оскаржується протягом 10 роб. днів, що настають за днем отримання платником податків ППР.