Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна місцезнаходження Акціонерного Товариства

дог. грн дог.

Зміна місцезнаходження Акціонерного Товариства

Зміна адреси юридичної діяльності сьогодні зовсім не рідкість. Якщо власник Акціонерного Товариства вирішив змінити адресу місцезнаходження у Львові, то потрібно враховувати ряд правил.

Існує декілька моментів, які є важливими для виконання зміни адреси підприємства.  Потрібно враховувати те, як правильно узаконити зміни, які органи потрібно сповістити та в які строки. На ці та інші питання може швидко та якісно відповісти наша Юридична компанія "ОЛСОН".

Етапи подання інформації про зміни місцезнаходження до компетентних органів

Перший крок, зазвичай, передбачає здійснення державної реєстрації зміни місцезнаходження юридичної особи. Це означає, що необхідно внести нові відомості до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ЄДР).

Важливо зауважити, що адресою юридичної особи потрібно вважати фактичне місце ведення діяльності, чи місце розташування офісу. Під останнім мається на увазі приміщення, з якого щодня ведеться керування діяльністю юрособи та звідки здійснюється управління та облік.

Виходить, що до подання в ЄДР можна використовувати два варіанти місцезнаходження. Перший - це подання адреси, за котрою фактично ведеться діяльність. Другий варіант передбачає місце розташування офісу юрособи, де, як правило знаходиться керівництво товариства.

Для того, аби подати клопотання про зміни відомостей у ЄДР, потрібно зібрати повний пакет документів про зміну місцезнаходження Акціонерного товариства у Львові чи у будь-якому іншому місті України.

Перш за все, потрібно підготувати заяву про намір зареєструвати зміни щодо юридичної особи. Існує спеціальна уніфікована форма для заповнення такої заяви. Також необхідно додати документ про сплату адмінзбору. До слова, є можливість обирати спосіб подання всіх документів у електронній чи паперовій формі. Перший варіант обійдеться дешевше.

Ще одним документом для змін у ЄДР являється установчий документ юридичної особи в новій редакції, а також оригінальний примірник рішення про певні зміни.

Як правило, після отримання пакету документів державний реєстратор зобов’язаний внести всю потрібну інформацію про зміни до ЄДР і сформувати нову виписку, котра буде розміщена на порталі електронних сервісів.

Обов’язковим є повідомлення органів ліцензування, у випадку якщо Акціонерне Товариство володіє певним видом ліцензії. Потрібно передати таким органам усі актуальні зміни про місцезнаходження.

Чим загрожує несвоєчасне внесення змін до ЄДР?

За невнесення змін до єдиного державного реєстру, Акціонерне Товариство зобов’язане сплатити штраф у розмірі 510 грн згідно пункту 117.1 Податкового Кодексу.

Крім того, невнесення певних змін про адресу підприємства загрожує санкціями з боку офіційних органів, котрі приходять з перевірками за місцем реєстрації.

Обов’язковим є повідомлення органів ліцензування, у випадку якщо Акціонерне Товариство володіє певним видом ліцензії. Потрібно передати таким органам усі актуальні зміни про місцезнаходження.

Юридична компанія "ОЛСОН" пропонує вам якісне надання кваліфікованих послуг по зміні адреси вашого підприємства у Львові.

Наші спеціалісти в короткі терміни підготують пакет потрібних документів та зроблять усі необхідні кроки для внесення змін у ЄДР. Подбайте про свою ділову репутацію разом з нами!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Як замовити послугу?

Замовити послугу ви можете наступними способами: 1 Замовити послугу на сайті; 2 Зателефонувавши за телефоном 0677552556; 3 Написавши нам на Viber, WhatsApp, Telegram; 4 В нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Тершаківців 2а, оф. 110; 5 Написати нам на пошту olsonlviv@gmail.com

• Що може бути місцем знаходження?

Адресою юридичної особи потрібно вважати фактичне місце ведення діяльності, чи місце розташування офісу.