Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Придбання та відчуження землі, юридичний супровід угод із землею

дог. грн дог.

Юридичний супровід угод із землею, придбання та відчуження землі Львів, Західний регіон

Сьогодні юридичні та фізичні особи мають право купувати, міняти, орендувати, дарувати земельні ділянки, а також отримувати їх в дар, спадок тощо. Саме тому виросла кількість угод оренди, суборенди, купівлі-продажу. Разом з тим набуло поширення таке явище як юридичний супровід угод із землею. Він призваний мінімізувати, а краще за все звести до нуля можливість помилок при укладанні подібних угод. Адже наявність помилок при укладанні угод із землею може спричинити ряд негативних наслідків, як наприклад, визнання угоди із землею недійсною. Саме тому найбільш оптимальним варіантом буде заручитися професійною допомогою спеціалістів земельного права.

Юридична компанія «ОЛСОН» має великий досвід надання юридичних послуг у сфері земельного права. Наші кваліфіковані фахівці досконало знають та розбираються у земельному праві, на власному досвіді зіштовхуються з безліччю нюансів, підводних каменів недосконалого сучасного ринку землі, суперечностями «земельних» законів, підзаконних нормативно-правових актів. Окрім цього наші спеціалісти завжди тримають руку на пульсі та відстежують постійні зміни в законодавстві.

Відчуження землі являє собою передачу ділянки у власність іншої особи за допомогою укладення сторонами договору купівлі-продажу, міни, дарування тощо. Відчуження землі з волі власника можливо при наявності належним чином оформлених документів на ділянку.

Згідно з чинним законодавством землю можливо купити як у держави так і у приватних осіб (юридичних або фізичних). Купівля землі у держави або органів місцевого самоврядування здійснюється за допомогою земельних торгів (аукціону). Найбільш поширеною є вторинний продаж земельної ділянки. Купівля землі здійснюється у власника-громадянина (фізичної особи) чи юридичної особи.Договір купівлі-продажу в обов'язковому порядку повинен бути нотаріально оформлений, якщо хоча б одна зі сторін (продавець або покупець) є фізичною особою. У випадках коли сторони договору є юридичними особами, тоді угоду можна не оформлювати у нотаріуса, але якщо є бажання убезпечити можна й оформити.

Наші фахівці надають повний комплекс юридичних послуг з супровід угод із землею. До них належать:

  • надання вичерпних консультацій з питань придбання, відчуження землі;
  • аналіз правовстановлюючих документів на земельну ділянку, перевірка юридичної чистоти земельного об’єкта;
  • оформлення необхідних договорів із землею в залежності від потреб клієнта;
  • оформлення та реєстрація права власності на земельні ділянки;
  • оформлення права користування земельною ділянкою;
  • оформлення права користування земельною ділянкою;
  • супровід при нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу земельної ділянки;
  • аналіз ризиків при купівлі земельних ділянок;
  • комплексний юридичний супровід угод із землею тощо.

Юридична компанія «ОЛСОН» гарантує професійний юридичний супровід угод із землею. Наші фахівці допоможуть уникнути можливих ризиків при придбанні, відчуженні землі та провести угоди законно та прозоро.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.