Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Складання претензії у Львові

дог. грн дог.

Складання претензії Львів

Коли одне підприємство чи особа порушують права іншої організації, справу найчастіше намагаються вирішити в досудовому порядку, і якщо учасники господарських відносин не поновили виконання своїх зобов'язань добровільно, доводиться складати та висувати претензію від потерпілої сторони.

Правила складання офіційної претензії та строки її розгляду чітко регламентовані нормами ГК. Саме тому на шляху до позитивного вирішення суперечки вам знадобиться допомога кваліфікованого та досвідченого юриста у Львові. Отож найперший етап позасудового вирішення справи - звернення до Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН".

Якщо порушили ваші права чи інтереси, необхідно розуміти, що:

  • Дуже важливо знати, як правильно написати претензію. Документи, складені з помилками мають великі шанси залишитись без розгляду.
  • В документі мають бути чітко прописані вимоги, сроки на їх виконання та можливі наслідки за умови їх невиконання. Наслідки слід обґрунтувати відповідними нормами закону.  

Досвід показує, що без допомоги адвоката підписати мирову угоду сторонам виявляється надто складно. Адвокат буде представляти інтереси ваші чи вашої організації у Львові, і стане одночасно вашим помічником і медіатором у справі, що дозволить вам оперативно та з мінімальними зусиллями повернути справу на свою користь.

Вимоги до претензії

Претензія для досудового регулювання передбачає викладення діловою мовою всіх фактів, які послужили причиною для подання цієї самої претензії. Оскільки це офіційний документ, в ньому не може бути зайвих міркувань чи емоційних оцінок. Бажано свої аргументи підкріпляти відповідними документами, які подаються у вигляді додатків.

В разі необхідності проводяться дії, які допомагають перевірити наведені факти, чи дають можливість розглянути суть претензії: експертиза, звірка розрахунків та ін. Після розгляду претензії заявника письмово повідомляють про рішення сторони-відповідача.

Підписання мирової угоди на взаємовигідних умовах - найкращий результат листування через претензії, але на шляху до позитивного вирішення конфлікту існує чимало труднощів. Всеукраїнська юридична компанія "ОЛСОН допоможе Вам правильно скласти претензію, знайти необхідні докази та вирішити ваші питання якісно та швидко!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.